Firmy, które chcą zwiększać skalę działania, prędzej czy później inwestują w maszyny pakujące . To naturalny krok w rozwoju, który przekłada się na większą kontrolę nad procesem.
Możesz też zerknąć na eko-tech / converting-tasm.pl, bo mają sporo rozwiązań związanych z taśmami do pakowania – w tym opcje bardziej przyjazne środowisku. Część jest dostosowana do pracy z materiałami tekstylnymi, więc może akurat coś Ci podpasuje. A jakby co, można do nich napisać – doradzają technicznie
Owijarki do palet są stosowane w celu zabezpieczenia ładunków na czas transportu i magazynowania. https://www.filmat.eu/oferta/owijarki-do-palet-stretch-paleciarka.html prezentuje rozwiązania przeznaczone do owijania palet folią stretch. Maszyny te wspierają standaryzację procesu pakowania.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa) Idź do strony Poprzedni1, 2, 3
Strona 3 z 3
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach