Wysłany: Pią 19 Cze 2026, 14:08 Temat postu: Adwokat
Witam, chciałem polecić wam adwokat Dominikę Podleśny-Głyk - https://najlepszy-adwokat.info/ . Bardzo pomogła mi w sprawie alimentacyjnej oraz przez cały czas był z nią świetny kontakt.
Jeśli ktoś stoi przed sprawą rozwodową lub podziałem majątku, to warto rozważyć współpracę z dr Agatą Koschel Sturzbecher. U mnie wszystko zostało jasno wytłumaczone i sprawnie poprowadzone. Z pełnym przekonaniem polecam.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach