Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chciałabym przytyć...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
czytam Was i zazdrość skręca Mad

No, ja mam wrażenie, że dużo łatwiej jest zrzucić kilogramy niż je przygarnąć Razz
U mojego męża, także duże ilości jedzenia nie wpływają na wagę uśmiech
Ale tylko mnie trują o niskiej wadze. Gdyby mi nie truli i nie marudzili, to pewnie nie wpadałabym co jakiś czas w doła, że źle wyglądam i powinnam przytyć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady Aga
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 143

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ludzie są okrutni i nietaktowni. Naprawdę mało brakowało a na stwierdzenie "ale ty jesteś chuda!" odpowiadałabym "a ty wręcz przeciwnie". Najważniejsze to być zdrowym i dobrze się czuć we własnej skórze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do Was. I też mnie wkurzają komentarze na temat mojej figury. Często widać czystą zazdrość w oczach komentujących (kobiet oczywiście), mimo, że mówią jakie to niezdrowe, że za chuda, że brzydko to wygląda itd. I też mam momenty, że popadam w kompleksy przez to.... ale na szczęście to tylko momenty, nie dam się zwariować pfff
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuśka
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 17 Maj 2012, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie znoszę tych komentarzy, "ale Ty jesteś chudziutka", "jesz coś"?. Przy wzroście 168 moja waga waha się między 52-54 kg. Wszystko było by ok. gdyby te kilogramy były równomiernie rozłożone, ale u mnie to wygląda tak, że mam chude ręce i nogi a reszta wygląda w miarę dobrze. Ostatnimi czasy tylko brzuch zaczyna się lekko uwypuklać i bynajmniej nie jest to powodem ciąży. Muszę chyba zacząć się więcej ruszać, popracować nad brzuchem a dodatkowe kilogramy niech idą w kończyny uśmiech.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem tutaj, bo przy okazji znalazłam kilka, dla mnie, ciekawych rzeczy.
Z tego tematu
gaja_85 napisał:
ja już sama nie wiem co gorsze - czy ważyć trochę za dużo czy trochę za mało. Moja normalna waga przy wzroście 1.72 była 51-52kg więc jeszcze w miarę, ale teraz spadła do 48kg i to nie wygląda już fajnie. Domyślam się, że to z powodu nerwów (chyba podświadomych, bo jeszcze nie przeżywam), bo zawsze tak reagowałam na stres. Chciałabym te 3-4kg przytyć jeszcze w ciągu 2tygodni. Macie jakiś pomysł? Dodam, że każdego dnia do kawy jem batona, więc słodkości sobie nie jestem w stanie odmówić.

gaja_85, może najpierw się zrelaksuj, skoro to nerwy...
Kasztanowa napisał:
gaja_85, a po co masz sobie odmawiać słodyczy, skoro chcesz przytyć uśmiech? A fast foody lubisz? Pizza, kebab, zapiekanki, hamburgery? Z bardziej kalorycznych potraw, to może ser prażony?

Kasztanowa, serio fast foody są najlepszą metodą na przytycie?
Czy to tylko tak dlatego, że Amerykanie tym się żywią i są otyli?

Znalazłam jakąś dietę dla zbyt szczupłych i nie ma tam mowy o fast foodach...
A nawet aby unikać słodyczy i tłuszczu!
Oraz, aby nie jeść wszystkiego, unikać fast foodów, potraw smażonych i tłustych, bo długo zalegają w żołądku, a także należy unikać słodyczy, bo hamują apetyt!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba wynika z tego,że inaczej " utuczyć" osobę b. szczupłą, która je na codzień słodycze i inne tego typu i nie tyje

niż osobę ,która ma słabą przemianę materii i skłonność do tycia...
ja po za dużej ilości słodyczy, kebabów, za dużych porcjach w 2-3 dni przytyłabym te 2-3 kg nie obżerając się szczególnie

szukałabym w jakiejś specjalistycznej literaturze jak komponować posiłki , bo widać to co działa na większość tu nie zadziała
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
to chyba wynika z tego,że inaczej " utuczyć" osobę b. szczupłą, która je na codzień słodycze i inne tego typu i nie tyje

niż osobę ,która ma słabą przemianę materii i skłonność do tycia...
ja po za dużej ilości słodyczy, kebabów, za dużych porcjach w 2-3 dni przytyłabym te 2-3 kg nie obżerając się szczególnie

szukałabym w jakiejś specjalistycznej literaturze jak komponować posiłki , bo widać to co działa na większość tu nie zadziała

W moim poprzednim poście, w tekście są linki do artykułów dotyczących co i jak jeść aby przytyć (w końcu znalazłam dla siebie jakieś przydatne i konkretne informacje, rady). Czyli także jedzenie regularnych posiłków, małych ale częstych porcji, a po obfitym posiłku - wypoczynek, drzemka, poza tym ćwiczenia, no i odpowiednie jedzenie - zdrowe, a nie śmieciowe.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fast foody to najgłupszy sposób na przytycie. Waga nie musi iść w parze z poziomem tłuszczu. Osoba mająca szczupłą sylwetkę może mieć poziom tłuszczu, jak przy nadwadze.. A wtedy ryzyko wszelkich chorób jak u osób otyłych. Tucząc się fast foodami igramy tylko ze zdrowiem!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, jakze mądre słowa- kiedyś (waga 66kg/172cm) zmierzono mi poziom tłuszczu w organizmie- było to prawie 32%- czyli stłuszczone organy wewnętrzne mimo,że "na zewnątrz" nie byłam jakaś super wielka wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja do was dołącze. jestem mała i chudziutka i to mi przeszkadza. pół roku temu moja waga 44 kg! (nie kłamię- to było straszne, robiłam wszystko aby przytyć aż doszłam do 52 kg i niestety przez pracę spadłam do 48 kg
oby nic więcej mi nie uciekło Mad
chociaż teraz moja figura bardziej mi się podoba uśmiech niż wcześniej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group