Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek dziecięcy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 27 Maj 2023, 12:55    Temat postu: Wózek dziecięcy Odpowiedz z cytatem

Zaczynam szukać idealnego wózka dla mojego przyszłego malucha i zastanawiam się nad zakupem wózka premium. Ostatnio natknąłem się na Kinderprams https://kinderprams.pl/pl/menu/wozki-dzieciece-premium-154.html , gdzie oferują szeroki wybór wózków dziecięcych premium. Kinderprams zdaje się mieć solidną reputację i ich wózki premium wyglądają na naprawdę eleganckie i funkcjonalne. Mają też różne opcje do wyboru, co jest dla mnie plusem. Co o nich myślicie?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 4 Lip 2023, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie sklep https://valetta.pl/collections/dziecieca ? Moim zdaniem mają bardzo fajne rzeczy dla dzieciaczków i to w super cenach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 350

PostWysłany: Wto 9 Lip 2024, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zliczę ile godzin poświęciłam na wybranie wózka dla malucha. Nie liczy się dla mnie nic, poza tym, aby był wygodny i bezpieczny i dawał możliwość wożenia w nim dziecka jak najdłużej. Póki co najbardziej jestem przekonana do Euro-Cart Volt Pro. bardzo mi się ten zgrabny wózeczek spodobał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group