Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Balkon w bloku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domenica4
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 27

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 16:43    Temat postu: Balkon w bloku Odpowiedz z cytatem

Czym można fajnie zadaszyć balkon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania pod kątem aranżacji poszczególnych powierzchni. Na pewno warto byłoby juz teraz zajrzeć do https://dollo.pl/jak_urzadzic_balkon_w_bloku_metamorfoza_od_a_do_z.html i dowiedzieć się, co faktycznie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spencer.langosh
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłem, że w formie zadaszeń balkonu dużą popularnością cieszą się konstrukcje wykonane z płyt poliwęglanowych. Sprawdzałem nawet parametry tego materiału. Ma na pewno wysoką wytrzymałość, jest lekki i wyglądem przypomina szkło. Dodatkowo, takie zadaszenie można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie, a także łatwo zamontować je samodzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schulist.lois
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 17 Lip 2021, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadaszenie balkonu to dobra decyzja, na pewno będzie bardziej funkcjonalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1100

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na balkon to ja wam bym polecał taki https://oltre.pl/naroznik-na-balkon narożnik. Jak go zamawiałem rok temu tonie spodziewałem się że będzie tak wygodny i że będe na nim tak wiele wolnego czasu spędzał. Zamówcie a też będziecie na pewno zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Sro 28 Lip 2021, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię jak ludzie maja ładne zadbane balkony pełne pięknych kwiatów i roślinek.
_________________
https://hollywooddream.pl/pl/5-sukienki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1080

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Sama miałam małe problem z tym, jak osłonić swój balkon przed wzrokiem przechodniów. Kolega polecił mi maskownice na balkon https://cover-it.pl/18-maskownice-na-balkon ponieważ one świetnie sprawdzają się w tej roli. Użytkuje je już dłuższy czas i jak na razie jestem bardzo zadowolona. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 135

PostWysłany: Pią 9 Cze 2023, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zabudowa balkonu warszawa to bardzo dobry pomysł, bo zyskasz dodatkową przestrzeń do odpoczynku, a przy okazji powiększy się mieszkanie o pokój. Różnego rodzaju zabudowy wykonuje Widex Aluminium. Ich architekci korzystają z dobrej jakości materiałów. Mają dużą wiedzę i doświadczenie. Projekty są często indywidualne, bo są dopasowane do otoczenia i potrzeb klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 28 Sie 2023, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko da się załatwić, projektowanie balkonów to żaden problem dla ekspertów Very Happy wybierając ich masz gwarancję, że twój balkon będzie zawierał wszystkie potrzebne elementy i będzie piękny oraz funkcjonalny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2023, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na balkon do mnie muszę zamówić jakieś stylowe meble bo nie mam tylko tego, rośliny i kwiaty już wszystkie mam rozmieszczone fajnie. Tu https://gardenspace.pl/meble-balkonowe widziałam ofertę na ten asortyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group