Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naświetlacz LED

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 20:54    Temat postu: Naświetlacz LED Odpowiedz z cytatem

Cześć,
słuchajcie mam taki problem - niedawno zrobiliśmy niedaleko domu taką altanę na kosze na śmieci i narzędzia itp., tylko że tam jest strasznie ciemno i po zmroku aż strach chodzić. Niestety w tym miejscu nie ma podciągniętego prądu, dlatego potrzebuję jakąś lampkę solarną albo coś w tym stylu. Ostatnio widziałam taki naświetlacze led 12v na taki niewielki panel solarny. Jak myślicie, czy taka lampka sprawdzi się do oświetlenia okolic śmietnika? Nie chciałabym jakoś mega dużo inwestować w to, ale tez zależy mi, żeby oświetlenie było w miarę dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 2 Maj 2023, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie masz podciągniętego prądu to domku to tylko taka lampa LED cię ratuje. Ja mam taką na śmietniku i sprawdza się super. Moja ma czujnik ruchu więc włącza się wcześniej i oświetla drogę. Bardzo polecam. W ogóle taka lampa jest bardzo prosta w montażu - wystarczy ją przykręcić do słupka czy do ścianki altanki i gotowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Sro 3 Maj 2023, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było podobnie, tyle ze przed wejściem do garażu. Tez kupiliśmy taki naświetlacz LED na baterię słoneczną i w zupełności wystarcza. Ma tak samo włącznik na ruch więc jak wychodzimy na podwórko to się załącza. Moim zdaniem to zupełnie wystarczająca opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1291

PostWysłany: Pią 12 Maj 2023, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co ja jeszcze takich rozwiązań tak naprawdę nie stosowałem, ale za to chcę dodać, iż bardzo ważną sprawą jest to aby mieć wiedzę które lampy targowe są godne polecenia. Moim zdaniem zdecydowanie warto jest je kupić w http://dekoracyjneledy.pl/ i myślę, że z takiego wyboru będziecie bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group