Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybielanie zębów przed ślubem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
re_jagod
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 9:23    Temat postu: Wybielanie zębów przed ślubem Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem bardzo zależało mi na poddaniu się zabiegowi wybielania zębów. Decyzja była spontaniczna, więc martwiłam się, że żaden gabinet nie przyjmie mnie do tego czasu. Na szczęście udało mi się sprawnie i łatwo umówić wizytę w Corten Medic. Stomatolog polecił mi ekspresowe wybielanie laserowe. Cały proces był szybki i bezbolesny. Śnieżnobiały uśmiech w trzydzieści minut naprawdę jest możliwy! Może też korzystaliście z usług medycznych Corten Medic i chcecie pochwalić się widocznymi i długotrwałymi efektami? Jaka metoda według Was jest najlepsza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co tuż przed siętami robić sobie dodatkowe zajęcie i biegać po urzędach w celu rejestrowania spółki, lepiej kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek i cieszyć się i firmom i wolnym czasem ,który będzie można poświęcić własnej działalności gospodarczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Przecież jeśli nie zadbacie odpowiednio o Wasze zęby, to możecie mieć potem bardzo poważne problemy. Właśnie dlatego powinniście podejść do tego tematu na poważnie i postawić raczej na takie zabiegi jak te opisane na stronie https://kuzminscystomatologia.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/ Ja wychodze z założenia, że oczyszczając zęby o stomatologa, zrobicie to bezpieczniej niż samodzielnie w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa wybielanie przed ślubem ale najlepiej skorzystać z jakichś poleconych usług lub produktów. Dowiedziałam się od znajomej, że warto kupić zestaw w tym sklepie https://cocoglam.pl/ . Chyba zdecyduję się na zestaw diamond albo na przykład mega white. A może znacie już te produkty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Nie 2 Sty 2022, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mozecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego stomatologa w Krakowie?

www.saunatech.pl - piece do sauny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fitarux57
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 14 Sty 2022, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to na prawdę świetny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 4:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje Ci kupić paski cresta tutaj https://crest-paski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group