Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zgodzę się z tym, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna mają ogromny wpływ na nasze odchudzanie. Jednak sama dowiedziałam się w ostatnim czasie, że są już dostępne zabiegi, które skutecznie redukują tkankę tłuszczową poprzez jej wychładzania. Tutaj https://www.qclinique.pl/zabiegi/kriolipoliza znalazłam ten zabieg i sama się coraz poważniej nad nim zastanawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garry
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 19

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deficyt kaloryczny + ruch = spadek wagi. Wylicz swoje BMI, zapotrzebowanie kaloryczne. Rozpisz dietę i jedz 200 kalorii mniej niż potrzebujesz. Ruszaj się. Kup podstawowy sprzęt do ćwiczeń np. https://kelton.pl/product-pol-73-Drazek-na-ramce-HD14-Kelton-HOME.html i ćwicz kiedy tylko możesz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrwieczorek90
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto 30 Cze 2020, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po urodzeniu dziecka uważałbym na ciężkie ćwiczenia fizyczne, przynajmniej na początku. Deficyt kaloryczny w przypadku chudnięcia jest kluczowy. Zbilansowana dieta, a także ewentualnie suplementacja również może się przydać. Nie wolno natomiast zapominać o regeneracji i odpoczynku. Porady na stronie www.szybkaregeneracja.com.pl/ pomogą kobiecie po porodzie dojść do siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekMrod
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 16

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy próbowałem schudnąć i w końcu nic mi nie pomogło. Nie wiem, co mógłbym z tym zrobić. Pewnie to smutne, trzeba żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz. Rozumiem, że to boli i jest to poważny problem, ale nie musisz zdawać i musisz próbować nowych sposobów. Na przykład ten lek Keto Diet Słyszałem o nim wiele pozytywnych recenzji i jestem pewien, że to nie bez powodu i powinieneś spróbować. Tak często zdarza się, że próbujesz czegoś przez długi czas i tylko raz ci pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 3 Lip 2020, 16:23    Temat postu: odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem zwolenniczką suplementów czy tabletek na odchudzanie. Raczej zobaczcie ten artykuł tu http://vossp.com/co-jesc-a-jakich-produktow-unikac-gdy-chce-sie-schudnac/ Mowa w nim o samodzielnym przygotowaniu dla siebie diety zblilansowanej. Co powinno się jeść i czego unikać. Oraz inne ważne informacje.
Mądre zakupy to podstawa zdrowego odchudzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia36
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wycieczki rowerowe. Chwila odpoczynku na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobi. Jeżeli nie wiesz gdzie mogłabyś jeździć albo znudzą Ci się utarte szlaki to zajrzyj na https://pmbike.pl/pl/n/list mają tam też sporo ciekawych rad dotyczących wyboru roweta itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, jak chcecie iść w odchudzanie, to ja bym powiedziała, żebyście sprawdzili ten portal do zamawiania diet pudełkowych https://napudelkach.pl/ . To nie tylko swoiste porównanie najlepszych diet, ale także i idealna podpowiedź, gdzie iść, a gdzie nie. Cenniki również na stronie są dostępne, nie ma tu żadnych ukrytych opłat,wszystko jest widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madyson87
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Nidzica

PostWysłany: Czw 13 Sie 2020, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to długi proces, wymagający poświęcenia i dużo motywacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że przede wszystkim w temacie diet warto jest cały czas poszerzać swoją wiedzę. Jeśli interesuje was ta tematyka, zajrzyjcie na tę stronę https://dietetyk.edu.pl/ . Znajdziecie tu o tym wiele merytorycznych i wartych uwagi artykułów, które moim zdaniem na prawdę warto jest przeczytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group