Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Warto powiększyć sobie usta?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 15:36    Temat postu: Warto powiększyć sobie usta? Odpowiedz z cytatem

Warto zdecydować się na taki zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz na tym punkcie duży kompleks, to myślę, że warto.
Tutaj https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-problem/male-usta/ widziałam taką stronę, gdzie różne sposoby na małe usta są dokładniej opisane.
Poczytaj sobie o nich coś więcej.
Ważne, żeby mieć jakieś rozeznanie, żeby też wiedzieć o czym lekarz później będzie mówił do nas w kwestii powiększania ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednoznacznie cięzko odpowiedziećuśmiech Ja korzystam i jestem zadowolona, także polecam uśmiech ale wiadomo, każdemu się coś innego podoba. Ja jeżdzę do kliniki w Warszawie - https://klinikamiracki.pl/neauvia-intense-lips/ świetnie robią usta, naprawdę naturalny efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie? Trzeba jednak sprawdzic z jakich produktow dana klinika korzysta do tego typu zabiegow. taki kwas hialuronowy powinien być jednak sprawdzony - kwas kwasowi nierówny. Ja w swoim gabinecie korzystam wyłacznie z produktów marki Restylane - są zarejestrowane w FDA https://www.restylane.com/pl/ co daje mi pewność ,że są w 100% bezpieczne. Tak samo efekty mowia same za siebie - efekty sa naturalne, a klientki sa zawsze zadowolone - nie odczuwaja zadnych przykrych dolegliwosci i skutkow ubocznych , co w przypadku produktow innych marek sie juz zdarzalo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też powiększałam usta zawsze marzyłam o dużych i pełnych, powiększałam je w klinice dermed w Krakowie kwasem hailuronowym, bo jest iealny dla alergików uśmiech
_________________
Blog dla Kobiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group