Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 477, 478, 479 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekend spędziliśmy w Sopocie miłość a dziś trzeba wrócić do rzeczywistości płacze Nabieram sił do pracy (w tym tyg mam nocki) :/ Do urlopu jeszcze dużo czasu bo zaczynamy pod koniec sierpnia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dziś mieliśmy okazję na spokojnie pomierzyć obrączki. Mamy swój typ. uśmiech
Ale z zamawianiem wstrzymamy się jeszcze do kwietnia lol lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odliczam do urlopu czuje , że bardzo tego potrzebuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 30 Cze 2016, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio czas ucieka przez palce więc pocieszam się tym, że zleci nam do urlopu uśmiech Mam nadzieję, że uda nam się wyłapać jakąś fajną okazję na wyjazd uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 3 Lip 2016, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaa... niby wolne, ale weekend w domu na pełnych obrotach, ludzie mnie wkurzają z mężonem na czele, oj... źle się dzieje, źle...
W ferworze negatywnych emocji zarówno u mnie jak u znajomej, postanowiłyśmy jutro, iż jedziemy do Łodzi. Babski wypad to to czego aktualnie potrzebuje.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniliśmy rodzaj rehabilitacji na Vojtę. Oby coś pomogło.

Tymczasem stówkę na nowe zabawki do motywowania do pełzania/raczkowania wydałam - i co? Dupa. Ehhh nic go nie motywuje, telefon, piloty, itp. itd....jestem zniesmaczona postawą wlasnego dziecka.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłam! Idę napisać relację ze ślubu:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl a jakieś zajęcia sensoryczne? Nie wiem na jakim etapie rozwojowym jesteście, ale mega pomocny u maluszków jest 'suchy basen' oraz zabawki "włóż, przełóż".

efkalinka na to czekaliśmy oczko

5dni wolnego minęło jak z bicza strzelił, ze względy na mega dużo zaległości w załatwianiu przeróżnych spraw. Przy okazji chciałam sukienkę znaleźć na wesele kuzynki, niby dopiero za dwa i pół tygodnia, ale od jutro mam w pracy do jej wesela dużo na głowie i bym nei miała czasu jeszcze latać po sklepach. Ubawiłam się super przy szukaniu kiecki, do najszczuplejszych nie należę, nie czarując się jestem przy tuszy, ona robi wesele w kolorze różu wiec ugadałyśmy się, że i ja kolorystycznie dla ubawu dostosuję się do wizji wesela. Wygląd róż lizaka XXL rozbawił i mnie i wszystkich, ale firm odzieżowych nie, bo nie szyją w roz 44/46 takich sukni. Różu więc nie ma, ale jest fuksja, słoń w kolorze fuksji uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena - póki co on ma zakaz siedzenia, więc zabawki tego typu odpadają. Ma się nauczyć choćby pełzać do przodu (o raczkowaniu nawet nie mówiąc).
Póki co prawa ręka fajnie się usprawnia dzięki vojcie. Mam żal do naszej rehabilitantki od bobatów, że nie powiedziała nam żebyśmy spróbowali innej rehabilitacji skoro ona nie widzi oczekiwanych efektów. Tym bardziej mam wnerw, bo się obnosi, że jest katoliczką a mamona jej przysłania etykę zawodową. Cóż. Mądry Polak po szkodzie.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzięłam sobie dzisiaj wolne w pacy , marzyłam ostatnio o dniu w którym będę mogła chodzić cały dzień w piżamie i niczym się nie przejmować , dzisiaj co prawda nie jest taki dzień ale troszkę pobędę sama ze sobą , mam fajna nową książkę wiec spędzam miło czas w swoim towarzystwie.

Ostatnio mam zły czas wszystkie moje koleżanki które tak jak my starały się o dziecko pozachodziły w ciąże rozmawiając z nimi płaczę razem z nimi ze szczęścia i jest to naprawdę szczera radość ale potem przychodzę do domu i płaczę użalając się nad sobą .

Za dwa tygodnie urlop... czekam z niecierpliwością .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 477, 478, 479 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 478 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group