Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Duże wesele (Warszawa i okolice) - co polecacie? 13.07.2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkatarzyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw 17 Sty 2013, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Józefowie koło Warszawy (w kierunku Otwocka), jest tutaj hotel w którym organizują m.in. wesela, muszą być niezłe bo mieszkam kilometr od hotelu i widzę i słyszę fajerwerki w sobotnie noce, może będzie Ci odpowiadać, warto się zorientować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaR
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 11:33    Temat postu: Restaracja Hawełka Odpowiedz z cytatem

W Warszawie zdecydowanie Restauracje o reklama usunięta przez moderatora bardzo duże miejsce, dobre jedzenie i nie drogo. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochany_skorpionek
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią 15 Lut 2013, 13:23    Temat postu: propozycja sal ;) Odpowiedz z cytatem

Reklama usunięta przez moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artoi
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie 3 Mar 2013, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz sie do restauracji Reklama usunięta przez moderatora, wspaniałe miejsce na wesele. Moja znajoma tam organizowala swoje i byla zachwycona, obsluga, jedzenie, wystrój, wszytsko było idealnie. I co najwazniejsze nie maja cen z kosmosu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosielec
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 4 Lip 2013, 17:57    Temat postu: Hotel Willa Zagórze Odpowiedz z cytatem

Żadne wesele nie jest straszne, jak można sobie wynająć salę na ponad 500 osób, i to 6 kilometrów od Warszawy. Mowa tu o Willi Zagórze, idealnej na bajkowy ślub. Kto tam był ten wie, że mają iście królewskie wnetrza, serwują pyszne jedzonko, a goście mogą zatrzymać się w luksusowych pokojach. Tu macie galerię i przedsmak tej elegancji: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice-pod-warszawa.html Z tego co widziałam, można do 2014 r. rabat dostać na wynajem sali. Jakby ktoś szukał naprawdę dużej - to ta chyba nie ma sobie równej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elzbieta29
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 11

PostWysłany: Czw 15 Sie 2013, 12:35    Temat postu: Wesele Odpowiedz z cytatem

Swoje wesele organizowałam pod Warszawą w Karczmie Człekówka. Wydaje mi się, że jest to idealne miejsce na taką uroczystość. Ceny są konkurencyjne, a sala duża. Posiłki bardzo smaczne i do tego obsługa jest uprzejma. Jednym słowem rewelacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janeczka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro 30 Paź 2013, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autorowi wątku już pewnie nie pomogę, ale może innym tak. W samym centrum na Nowym Świecie została otwarta Impera - sala na bardzo duże wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LieLieLie
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Czw 14 Lis 2013, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam jakiś czas temu na weselu pod Warszawą. o w tym miejscu http://www.warszawianka.pl/index.html ... I wszystko było zorganizowane wzorcowo... Miejsce jest bardzo ładne, sala weselna przygotowana perfekcyjnie... Sprawdzcie, może akurat ktoś się zdecyduje tam zorganozwać swoje weselicho Very Happy
_________________
Serj Tankian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się by marzył ślub w tym hotelu www.bwfelix.pl ponieważ jest bardzo gustowny i panuje w nim bardzo miła atmosfera. Zresztą i tak będę musiała ulokować gdzieś gości z zagranicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto 23 Wrz 2014, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod Warszawą w Kętach również jest bardzo ładne miejsce na wesele - http://www.hotelponiatowski.pl/. Wydaje mi się że atmosfera jaką tworzy ten pałacowy wystrój jest idealna na taką okazję, a i okolica przepiękna na ślubną sesję zdjęciową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group