Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pią 27 Gru 2013, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wyglądało to tak....
Pod koniec Listopada 2012 roku, mój (wtedy) chłopak zabrał mnie do swej babci...Jego babcia poprosiła mnie o przymierzenie Jej pierścionka, czy mamy taki sam rozmiar etc.. Przymierzyłam... Pamiętam, że ona wtedy powiedziała, żebym tylko tak o przymierzyła, żeby T. wiedział w razie czego jaki mam rozmiar... Od tego Stycznia 2013r. coś mój T kombinował, podpytywał mnie, jak sobie wyobrażam ten dzień itd... Pierścionek zaręczynowy T. miał już w Styczniu i chciał się zaręczyć, ale mojej mamie za bardzo to nie pasowało (bo za szybko, za wcześnie etc)..
T. już nie wytrzymywał, chciał się oświadczyć w każdej chwili, nosiło go...aż nagle z nocy z 7 na 8 marca, tuz po północy T. mi się oświadczył w łóżku, uklęknął na kolanie i poprosił o rękę...oczko Oczywiście, zgodziłam się. T. włożył mi pierścionek zaręczynowy na palec i nie rozstaję się z nim do dziś! A oficjalne zaręczyny przy naszych mamach odbyły się 10 kwietnia 2013 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariak
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro 22 Sty 2014, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam te Wasze historie i straaasznie mi się miło zrobiło, rozmarzyłam się! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbiniio
Gość





PostWysłany: Sro 22 Sty 2014, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne są uśmiech wzruszające, ja dopiero będę planował ale poczytać wasze to fajne uczucie.
Powrót do góry
slubbek2
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Czw 23 Sty 2014, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde wy już macie to za sobą, mnie to dopiero czeka oczko
_________________
natrysk piany poliuretanowej Oleśnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Laurka161
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 6
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 20:08    Temat postu: Zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Ja wiedziałam pół roku wcześniej o planach swojego ukochanego (jego siostra się wygadała), domyślałam się, że to stanie się na wakacjach, ale gdy przyszło co do czego to przeżyłam taki szok, że do dziś nie wiele pamiętam uśmiech Pojechaliśmy na weekend nad jezioro z naszym kumplem Kamilem. Piotrek (mój narzeczony obecnie) zaproponował, żebyś popłynęli na środek jeziora łódką. Powiedział mi, że Kamil zaraz do nas dopłynie i razem będą się kąpać. Gdy byliśmy na środku jeziora wskoczył do wody i sam pływał w koło łódki. Ja zostałam bo oczywiście nie mogę się nauczyć pływać. W pewnym momencie zanurkował i wynurzył się. W rękach trzymał coś i podpłynął mówiąc: zobacz co znalazłem na dnie... Szczerze to myślałam, że jakąś fajną rybkę złowił i zajrzałam ciekawa, a tu... piękny pierścionek.. wesoły Nie pamiętam nawet co mówił, jedynie to, że na dnie jest ich więcej i jak mi się nie podoba to zanurkuje po inny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 20:10    Temat postu: Re: Zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Laurka161 napisał:
Nie pamiętam nawet co mówił, jedynie to, że na dnie jest ich więcej i jak mi się nie podoba to zanurkuje po inny uśmiech


Urocze lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój powiedział, że idzie po pierścionek do sklepu, a było 15 minut przed zamknięciem. wiedziałam, że nie zdąży.. wrócił bez pierścionka smutny ale później odwoził moją teściową do ciotki.. długo go nie było ale przypomniałam sobie, że miał iść do sklepu po ciastka.. a ja w tym czasie oglądałam telewizję. gdy wrócił nie przyszedł do mnie od razu dopiero po chwili wszedł z pięknym i dużym bukietem czerwonych róż oraz z czerwonym pudełeczkiem w drugiej ręce.. uklęknął przede mną i zapytał "Zostaniesz moją żoną?" oczywiście bez moich łez się nie obeszło.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laurka, zgadzam się z Mani - tekst o pierścionkach uroczy uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laurka, świetne zaręczyny. Very Happy
We wakacje 2013 byliśmy we Włoszech i tam wybrałam swój pierścionek. uśmiech Nie powiedział mi wprost, że chce się oświadczyć - niby to przypadkiem wstąpiliśmy do jubilera. oczko Wskazałam taki, który mi się najbardziej spodobał, ba! Nawet go przymierzyłam. język Nie kupił go jednak i do zaręczyn nie doszło. Przez cały wyjazd siedziałam jak na szpilkach - myślałam, że może zrobi to, kiedy płynęliśmy gondolą we Wenecji, ale jednak nic.. Jak wracaliśmy do domu to trochę się zawiodłam, że wtedy mi się nie oświadczył. Embarassed No nic, trudno się mówi, szybko o tym zapomniałam i jakoś wróciłam do szarej rzeczywistości. język
Nie pisnął słówkiem aż do tegorocznych walentynek. Siedzieliśmy wtedy razem na kanapie u niego i oglądaliśmy film. W czasie przerwy nagle powiedział, że musi mi coś pokazać. Nic dziwnego nie podejrzewałam, ale kiedy wstał i zaczął podwijać nogawkę od spodni, moja mina była taka: Shocked Pokazał mi śliczny tatuaż.. muffinki. język Ja mam taki sam, tylko że na stopie. uśmiech Nie wiedziałam, czy cieszyć się, czy raczej nie. Nie chciałam, żeby po naszym ewentualnym zerwaniu ten tatuaż mu się ze mną kojarzył (choć wkomponował go w już istniejący). Jak zapytał, czy mi się podoba, uśmiechnęłam się tylko i powiedział, ze wygląda słodko. język A on na to "Mam więc nadzieję, że spodoba Ci się też to" - wtedy padł na jedno kolano i wyciągnął pudełeczko z kieszeni. Very Happy Bardzo pięknie o nas mówił, naszym związku a ja tylko siedziałam i płakałam. uśmiech Kiedy zapytał "Zostaniesz moją żoną?" to rozkleiłam się jeszcze bardziej, cały makijaż mi się rozmazał. lol Nie umiałam nic powiedzieć, na co zaprowadził mnie do łazienki. język Podał mi chusteczkę, ja usiadłam na wannie i jeszcze raz się zapytał, choć minę miał jak zbity szczeniaczek. lol Zgodziłam się i wsunął mi moje cudo na palec. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laurka161 piękne i niespodziewane zaręczyny uśmiech I wszystko takie urocze radosny
Mel widzisz jednak warto było trochę dłużej poczekać język z oczkiem Przynajmniej niespodzianka była uśmiech Pięknie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 67 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group