Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile maluszek już potrafi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wykrzyknik Jako fajny temat wykrzyknik Szkoda, że zapomniany. Podbijam oczko

Nasz mały Cezary (2,5 mż) potrafi przespać nawet czasem 8h longiem, ale dobrze przybiera na wadze i dr kazała się nie martwić. Mały nadrabia za to w dzień - czasem je co 1,5h!
Niestety Młody nie lubi leżeć na brzuszku. Ćwiczymy codziennie po troszeczku ale jęczy i zawsze kończy się płaczem Rolling Eyes Dziwne, bo ładnie podnosi główkę i podnosi się rączkami, prawie trzyma sam główkę jak jest na rączkach, leniuszek jeden język
Za to mówi "aguuuu, naa, eghhyyy" itp., próbuje naśladować ruch ust jak do niego mówię no i oczywiście obdarowuje nas co dzień swoim pięknym uśmiechem lol

Kiedy Wasze pociechy zaczęły się same przekręcać na boczek?
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viola Patrycja zaczęła sama się przekręcać jak skończyła 4 miesiące.

Teraz nasz mały człowiek sam robi do nocnika , jest bardzo rozgadana. Do wszystkich nie wyłączając kota i psa mówi "kochanie", albo "kochanku". Śpiewa , tańczy . Najlepiej co jej jednak wychodzi to brojenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hania sama trzyma już główkę w pionie, więc zamieniliśmy pozycję poziomą na pionową. mnóstwo głuży, głośno piszczy, aż czasem daje po uszach. sięga sobie po zabawki jeśli ma ochotę oczko
Viol nasza Hania jest rehabilitowana i pani rehabilitantka uczy Hanię przewracać się na boki i brzuszek. Gdy lekko podtrzymujemy ją za bioderko to się przewraca, sama jeszcze nie. Nęcimy ją ulubioną zabawką.
Za to nie płacze jeszcze łzami, ale oczka ma mokre czasami nawet załzawione. Martwiłam się, ale znajoma mówiła, że jej córka też nie płakała jak miała 4 miesiące. Kiedy wasze dzieci zaczęły płakać?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój Kondej jest o krok od przewrócenia się z pleców na brzuszek. Śpi zazwyczaj na prawym boku. Siedzi dzielnie już prawie bez podpierania. Śmieje się głośno. Sięga sam po zabawki i dziś zjadł kawałek jabłka metodą BLW i jestem z niego strasznie dumna!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Only - Czasem Cezaremu tak normalnie płyną łezki jak płacze, ale częściej jest to załzawienie oczek.

Tak pytałam się o to przewracanie bo w pewnym kalendarzu rozwoju malucha napisano, że 11-tygodniowy bobas próbuje już się przekręcać na boki Confused Oczywiście wiem, że każde dziecko robi postępy w swoim tempie itd, ale zastanowiło mnie czy aby tam nie napisali na wyrost? oczko

Oj już nie mogę się doczekać kiedy Mały usiądzie i zacznie się bawić zabawkami, które już czekają na niego uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antolek stoi jak się czegoś trzyma i wstaje za pomocą wszystkiego czego się dotknie. Siada z pozycji leżącej. Denerwuje się (mały), że nie umie się przemieszczać na brzucholku po podłodze - po łóżku mu wychodzi. Otwiera buzie do jedzenia Very Happy Mówi mama i tata, baba i brum brum - z czego świadome jest mama. Wrzuca kulki do otworków w zabawce. Dużo już potrafi ten mój dzidziuśuśmiech

Dopiero teraz jak płacze to ma całą mokrą buźkę - głupie zębole smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna142 napisał:

Dopiero teraz jak płacze to ma całą mokrą buźkę - głupie zębole smutny

Tzn. że dopiero teraz zaczęły płynąć mu łezki??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wcześniej czasem wyciekły, ale dopiero teraz widzę, że naprawde je ma.

pije jeszcze z kubka normalnego - najlepiej mojego ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group