Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nietypowe bukiety ślubne, bukiety z broszek, bukiety balsa, bukiety z filcu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mapet1111
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 27

PostWysłany: Wto 14 Sie 2012, 17:59    Temat postu: nietypowe bukiety ślubne, bukiety z broszek, bukiety balsa, bukiety z filcu Odpowiedz z cytatem

Bukiety z broszek i materiału to nowy trend, zapraszam do oglądania galerii inspiracji znalezionych w sieci

http://stylowi.pl/gorszkiiroze/21960/nietypowe-bukiety-slubne


Ostatnio zmieniony przez mapet1111 dnia Sob 12 Sty 2013, 12:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapet1111
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 27

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokazuję swoje bukiety uśmiech Tutaj z broszek i materiału.




























































[img][/img]


A tutaj pokazę Wam kilka innych. To bukiety balsa Very Happy




























Oraz bukiety z filcu.
Oto kilka takich bukietów, które przygotowujemy w naszej pracowni. Popularne na zachodzie, bardzo tanie. Co do bukietów z drewna balsa i biżuterii jest wielkie zainteresowanie, ale filc? Ciekawe czy się przyjmą. Napewno zalezy od stylistyki i kolorystyki. Jakie Wam się podobają a jakie nie?











































































Ostatnio zmieniony przez mapet1111 dnia Sob 12 Sty 2013, 12:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat też był już poruszany w istniejącym wątku NASZE BUKIETY Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapet1111
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 27

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Ten temat też był już poruszany w istniejącym wątku NASZE BUKIETY Evil or Very Mad


w tamtym wątku poruszałam temat bukietów z drewna a nie z biżuterii Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto inny poruszał ten temat, nie Ty, więc można było się dołączyć, zamiast zakładać nowy temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapet1111
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 27

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Kto inny poruszał ten temat, nie Ty, więc można było się dołączyć, zamiast zakładać nowy temat.

można było, nie zauważyłam. PRZEPRASZAM.

Swoją drogą mam spore doświadczenie i uważam, że Mod powinien odróżnić śmiecenie od zakładania innych nowych tematów, które mogą być ciekawe Wink
Szukanie czegoś w temacie który ma ...SET stron czemuś służy? Nie, bo nikt tego nie znajdzie. Wielokrotnie czegoś szukałam tu czy gdzie indziej. To nie ułatwia.
To jest coś naprawdę mega modnego obojętnie czy się podoba czy nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapet1111
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 27

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że powstało niepotrzebne zamieszanie i dyskusja o okropnych bukietach z filcu kończąc nieprzyjemne przepychanki przeniosłam wszystkie zdjecia do jednego tematu, kto się chce wypowiedzieć to tutaj zapraszam i przepraszam za zamieszanie Smile
A tamte tematy proszę wykasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat zostawiam, a poprzedni zamykam, proszę tylko, żeby skończyło się na wymianie zdań na temat takich kwiatów, może rozwinie się w zdjęcia innych autorów, na razie obeszło się bez reklamy, więc oby tak zostało..


Jak dla mnie cena nie jest jakaś mocno wygórowana. Rękodzieło teraz jest mocno cenione, więc spodziewałam się ok. 150 zł za taki bukiet.. Pewnie jak doszło słowo ślubny to i cena od razu wyższa. Standardowy bukiet ślubny, bez jakiś udziwnień, rzadkich kwiatów to zazwyczaj koszt właśnie 150 - 200 zł, więc cena jak na bukiet ślubny też nie jest niska, po prostu 'normalna'. Tylko nie jestem w stanie zaakceptować tego jak bukiet ślubny, po prostu mi nie pasuje. Jako dekoracja mieszkania, dekoracja sali owszem, ale nie widzi mi się kompletnie w stylizacji panny młodej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja sie powtorze Very Happy Bukiety sa swietne, ciekawe i nietuzinkowe. Bardzo podobaja mi sie zwlaszcza te w pudrowym kolorze z broszek- genialne! uśmiech Ciekawy jest ten z kamyczkow (pytajnik) ze srebrnymi broszkami. Cudne sa tez brazowo-kremowe! Generalnie wiekszosc mi sie podoba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Broszkowe podobałyby mi się jako dekoracja sali

Ale byłaby to dość droga i ekskluzywna dekoracja, więc wygrałyby żywe kwiaty uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group