Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasia Katarzynka 16.07.11 - wzloty i upadki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie. Ja teraz odkryłam, że po drugiej stronie ulicy jest mały salonik. Dwa razy się już tam wybrałam i jestem zadowolona. Chociaż też nie należy generalizować, bo miałam raz taki przypadek, że poszłam do osiedlowej fryzjerki i strasznie mi zepsuła włosy, poleciałam wtedy do drogiego salonu i kobity mnie musiały ratować. Moje krzywe włosy zrobiły furorę, każda fryzjerka przychodziła oglądać jak to mi zepsuły dziewczyny z osiedla.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia Katarzynka napisał:
Właśnie. Ja teraz odkryłam, że po drugiej stronie ulicy jest mały salonik. Dwa razy się już tam wybrałam i jestem zadowolona. Chociaż też nie należy generalizować, bo miałam raz taki przypadek, że poszłam do osiedlowej fryzjerki i strasznie mi zepsuła włosy, poleciałam wtedy do drogiego salonu i kobity mnie musiały ratować. Moje krzywe włosy zrobiły furorę, każda fryzjerka przychodziła oglądać jak to mi zepsuły dziewczyny z osiedla.


Dlatego ja ostatnio wysyłam najpierw męża na rekonesans - posiedzę, na spokojnie porozglądam się jakich kosmetyków ogląda, jak sobie radzi z cięciem, czasem jeszcze się zahaczy o jakąś inną klientkę.. I jestem spokojniejsza ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Kasia Katarzynka napisał:
Właśnie. Ja teraz odkryłam, że po drugiej stronie ulicy jest mały salonik. Dwa razy się już tam wybrałam i jestem zadowolona. Chociaż też nie należy generalizować, bo miałam raz taki przypadek, że poszłam do osiedlowej fryzjerki i strasznie mi zepsuła włosy, poleciałam wtedy do drogiego salonu i kobity mnie musiały ratować. Moje krzywe włosy zrobiły furorę, każda fryzjerka przychodziła oglądać jak to mi zepsuły dziewczyny z osiedla.


Dlatego ja ostatnio wysyłam najpierw męża na rekonesans - posiedzę, na spokojnie porozglądam się jakich kosmetyków ogląda, jak sobie radzi z cięciem, czasem jeszcze się zahaczy o jakąś inną klientkę.. I jestem spokojniejsza ;p


Ot, i kolejny pożytek z posiadania męża oczko.

A odnośnie wypadków, wpadek na weselu Kasi Katarzynki - chyba na każdym jakieś muszą być. W dzień wesela siostry mojego narzeczonego ich Babcia wieszała firanki, upadła i złamała nogę - oczywiście na wesele już nie zawitała
smutny. Taki los, nie na wszystko mamy wpływ, więc lepiej od razu założyć jakiś margines na to, że nie wszystko będzie i-de-al-nie.

Kasiu Katarzynko, gratulacje raz jeszcze!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło kurde, straszny pech! I to akurat w taki dzień. Ale powiem Wam - może to straszne - bałam się ogromnie, że któraś babcia S. zejdzie z tego świata akurat na ślub. Odganiałam te myśli, bo wydawały mi się egoistyczne, przecież śmierci się nie planuje... i tak kryłam te myśli, ale S. je odszyfrował i powiedział coś takiego: "To się najwyżej rano zrobi stypę a potem wesele". Zamurowało mnie i na niego nakrzyczałam, ale prawda jest taka, że byłabym egoistycznie, niekulturalnie i irracjonalnie wściekła, gdyby któraś babcia wywinęła taki śmiertelny numer oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia świetna relacja! Rzeczywiście jak z jakiegoś filmu. Cieszę się, że pomimo różnych przeciwności wszystko wyszło dobrze a Wy macie dobre wspomnienia z tego dnia. Zdjęcia piękne! Wyglądałaś bardzo ładnie, podoba mi się sukienka, a Twój mąż rasowy! Mój mąż też miał takie długie włosy ale musiał trochę ściąć. Super. uśmiech Będą jeszcze jakieś zdjęcia?
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group