Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja na zgage mam wypróbowane mleko+woda w stosunku 1:1 .... więc możesz Ewciu wypróbować obu przepisów język

A u mnie dziś było małe fau-paix, bo moja matka zaczęła się wypowiadać na temat zaręczyn przy stole razem z moją siostrą i A. .... i zaczęła nawijać, że teraz to takie głupoty ludzie wymyślają zamiast zrobić to w domu z rodzicami, kwiaty teściowej przynieść itp.... na co A. jej odpowiedział, że on się z teściową nie zaręcza i to raczej on zdecyduje, jak to się odbędzie Twisted Evil

ciekawe, jaki kwas jutro z tego wyjdzie Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem wypiłam len, potem zjadłam jogurt z lnem i było lepiej uśmiech A mleko sprawdze dziś uśmiech Dzięki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo palący problem!
Od tych wczorajszych rozmów o studiach, pół nocy wspominałam swoje pierwsze studia, bo to był zawodowo najlepszy okres w moim życiu. Wręcz się rozklejałam. Aż tu nagle około 2 w nocy wpadł mi pomysł do głowy by kontunuować II stopień. Teraz (wcześniej planowałam za rok lub 2). Sęk w tym, że rozpoczynam właśnie zaocznie dość drogie i ciężkie studia w innym mieście. A mieszkam w jeszcze innym. I w tym moim mieście właśnie kończy mi się umowa. Na magisterce bedę miała zajęcia 1 lub 2 dni w tygodniu, więc coś na pół etatu mogłabym znaleźć. Poza tym wezmę kredyt studencki.
Jestem taka nakręcona, że nie wiem co mam robić, czasu na zastanowienie mało, nie wiem czy wyciągnę finansowo i czy się nie złamię w natłoku tylu zajęć. Musiałabym ochłonąć ale nie ma na to czasu!
Dzwoniłam do sekretariatu swojego ukochanego instytutu ale nikt nie odbiera...
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyjechala do poznania teściowa , dorze , że śpi u brata mojego męża bo normalnie wyjeżdżając do nas już postarała sie mnie zdenerwować i ja mam teraz focha , duuuuużego f język ocha
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auuu teściowa, już mnie boli Rolling Eyes

agrafka te studia wcale nie musza być złym pomysłem. Jak się wdrożysz, to pewnie nawet nie bedziesz czuć ile masz na głowie, a czas będzie Ci leciał, że hej oczko
Najtrudniejsze pewnie bedzie pogodzenie zjazdów, ale trzymam kciuki - dla chcącego ... oczko uśmiech
Najwyżej, jesli będziesz mieć zbyt dużo obowiązków, to po pewnym czasie możesz wziąć dziekankę. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogodzenie zjazdów nie będzie trudne, bo jedne studia są dzienne, drugie zaoczne. Najtrudniej będzie z finansami, tym bardziej że 25.10 będę już wesołą bezrobotną. uśmiech Będzie ciężko, nawet bardzo ciężko ale nie ryzykujesz, nie masz.
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrafka - powiedz - jak nie teraz to kiedy? Już nigdy nie zdobędziesz na takie zamieszanie w życiu. Ja bym ryzykowała - jeśli masz chęć i siły, to bierz życie za rogi i do dzieła wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrafka czasem trzeba cos zaryzykować.... jak tego nie zrobisz, to potem możesz żałować, że czas leciał a Ty nic nie zrobiłaś. Kasa pewnie się znajdzie, najwyżej zaoszczędzisz troche na przyjemnościach, ktoś życzliwy coś dołoży... się uskłada oczko
Ja teraz własnie jestem na jednym kierunku dziennym (ostatni rok, juhu wykrzyknik) i zaczynam zaocznie studium.... Na razie jestem dobrej myśli spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agrafka, korzystaj poki masz zapał. KAse sie jakos zorganizuje, jak juz ogarniesz jedne i drugie studi to latwiej bedzie zorganizowac wszystko tak by podjac jakas prace. a jak sie tego nei podejmiesz to kto wie, moze bedziesz zalowala miesiacami bo jednak dalabys spokojnie rade.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korki mi wybija Rolling Eyes pogoda ciulata. neta w domu dalej nie mam....

ruda, gdzie Cię wywiało ostatnio?? język Twój przyszły narzeczony bardzo dobrze powiedział Twisted Evil ja mogę tylko dodać "amen".

agrafko, mi się wydaje, ze póki masz zapał, póki masz pomysł to się zdecyduj. nie wiem, jak z kasą będziesz stała, najwyżej nie wyrobisz, ostatecznie przerwiesz albo co... ale przynajmniej spróbujesz. wiem co mówię, bo ja stwierdziłam, że idę na ta głupią dietetykę, do której potrzebna mi matura z bioli na rozszerzonym, al ja tego nie miałam od lat... w tym samym czasie wracam na kurs hiszpańskiego i normalnie będę do pracy chodzić. przyznaję, że kasy pójdzie w chole*ę dużo i będę miała momentami tak mało czasu, ze nie będę wiedziała w co ręce wsadzić. ale wierzę, że sobie poradzę. i z Tobą będzie tak samo, jak się zdecydujesz, dostaniesz skrzydeł Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 527 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group