Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 284, 285, 286  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii moje zdanie co do Twojej kuzynki ogranicze tylko do slow: glupich nie sieja, sami sie rodza. Niestety. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie w pełni..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2010, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tylko wybic takich ludzi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieci to indywidualna sprawa każdej pary : ile, kiedy i czy wogóle. Nie wszyscy sa do macierzyństwa stworzeni i nie wszyscy są albo byliby dobrymi rodzicami. Uważam , że jeśli ktos czuje, że się boi albo że się nie sprawdzi, to wcale nie powinien się na dzieci decydować. Chyba lepiej nie być rodzicem wogóle, niż byc złym i mieć z tego powodu tylko same problemy... pal licho sytuację rodziców, ale jak się czuje dziecko w takiej sytuacji ? Rolling Eyes
Ja to wogóle jestem bardzo zła, kiedy ktoś używa w takich delikatnych sprawach słów 'powinniście' 'tak należy' 'musicie, bo taka jest kolej rzeczy' ... nie każdy przeciez jest stworzony do powielania schematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudasku my jesteśmy 3 tygodnie po ślubie, a "życzliwi" już nakazują nam jedyny słuszny kierunek działań Mad teraz czas na dziecko, za rok następne wykrzyknik
Żeby to jeszcze tak ponaglali nas przyszli dziadkowie - to potrafiłabym to zrozumieć uśmiech Ale takie teksty serwuja nam osoby postronne wykrzyknik Evil or Very Mad
Jednego pana to zapytałam, że może chce nam instruktarzu udzielić? Tak strasznie czuł się zaangażowany w nasze rodzinne i jakże osobiste plany Rolling Eyes Zamknął sie od razu Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiaaak [/b]ewqa04[b] może jeszcze imię za was wybiorą albo zademonstrują pozycję w jakiej należy spłodzić dziewczynkę lub chłopaczka... Byłam kiedyś na ślubie znajomych i miałam ochotę wyjść z kościoła jak wsłuchałam się w kazanie. Tak w streszczeniu było ono o tym, że młodzi biorą święty sakrament małżeństwa tylko i wyłącznie dla prokreacji...nic innego się nie liczy tylko pójdźcie i rozmnażajcie się normalnie zły zły . Nie znoszę takiego gadania. Nie mam nic przeciwko dzieciom, ba sama marzę o tym żeby mieć dzieci ale w stosownym dla mnie czasie a nie wtedy i wtedy bo tak chce teściowa, mama czy tam ciotka...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez ostatnio o tym slyszalam na kazaniu podczas slubu - ksiadz zyczyl mlodej parze 5-cioraczkow. Bylo to w zabawnym tonie, niemniej to tak jakby mieli prosto z kosciola biec w krzaki i zadzierac kiece... Rolling Eyes zero wyczucia. Nie kazdy jest JUZ gotowy, nie kazdy bierze slub by moc zgodnie z nauką kosciola płodzic dzieci, nie dla kazdego to jest warunek dobrego malzenstwa.
popieram Was dziewczyny uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy My planujemy powiększenie rodziny, jest naszą i tylko nasza prywatną sprawą uśmiech Wszystkim , ale to wszystkim innym g...o do tego !

Zapewne pokrywam się w tych poglądach z Wami, nie dziewczyny oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno nierzadko na kolędzie księża potrafią wspominać, że już czas na dzieci! Evil or Very Mad
Wyobraźcie sobie, co może czuć np. niepłodne małżeństwo, dla których brak dziecka jest dramatem.
Jeśli mi się po ślubie do "kolędy" nie uda zajść i ksiądz wyjedzie z takim tekstem, to jak nic wywalę go za drzwi!
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużko nam ksiądz na ostatniej kolędzie powiedział "No dobra jesteście ze sobą 12 lat, ślubu nie macie, ALE DZIECI NIE MACIE?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik?"
Trochę mnie rozbawił.
Do chęci posiadania potomstwa trzeba dojrzeć po prostu i niczyje ponaglania nie pomogą.
Ja jeszcze kilka lat temu gdy analizowałam potwierdzenia przy przysiędze (czy chcecie przyjąć..... potomstwo jakim Was Bóg obdarzy?) nie byłam w stanie powiedzieć TAK.
Teraz wiem, że przyrzekałam szczerze, aczkolwiek z zastrzeżeniem, jak przyjdzie czas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 284, 285, 286  Następny
Strona 21 z 286

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group