Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mam problem
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sob 7 Cze 2008, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka ostatnio się pochwaliła, że za dwa miesiące wychodzi za mąż. Planuje tylko obiad w restauracji dla rodziców i świadków. Pytamy ją, żeby pokazała pierścionek, a ona na to, że jeszcze się nie zaręczyli, bo jej chłopak nie znalazł ku temu odpowiedniej okazji... Dziwne, nie? No a ten obiad w restauracji i księdza już mają załatwione...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Sob 7 Cze 2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
bo fakt zaręczyn wcale nie oznacza że od razu należy ustalać datę ślubu. zawsze nie lubiłam jak ktoś mówił że zaręczyny są ważne tylko rok Confused


my tam prawie trzy lata jesteśmy zaręczeni a dopiero miesiąc temu ustaliliśmy datę ślubu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika22
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 27
Skąd: Bujaków

PostWysłany: Wto 10 Cze 2008, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Moja koleżanka ostatnio się pochwaliła, że za dwa miesiące wychodzi za mąż. Planuje tylko obiad w restauracji dla rodziców i świadków. Pytamy ją, żeby pokazała pierścionek, a ona na to, że jeszcze się nie zaręczyli, bo jej chłopak nie znalazł ku temu odpowiedniej okazji... Dziwne, nie? No a ten obiad w restauracji i księdza już mają załatwione...


troszke dziwne bez zaręczyn ale miał czas żeby ustalić date ślubu ale nie miał czasu na zaręczyny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monika22
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 27
Skąd: Bujaków

PostWysłany: Wto 10 Cze 2008, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny wiecie do czego już doszło bo ja mieszkam z chłopakiem i jego rodzicami i wczoraj zauwżyłam jak mama mojego chłopaka stoi pod drzwiami i podsłuchuje o czym z nim rozmawiam jak on jest w pracy gdy skończyłam rozmawiać to odeszła od drzwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Sob 14 Cze 2008, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monika22 napisał:
bo ja mieszkam z chłopakiem i jego rodzicami i wczoraj zauwżyłam jak mama mojego chłopaka stoi pod drzwiami i podsłuchuje o czym z nim rozmawiam jak on jest w pracy gdy skończyłam rozmawiać to odeszła od drzwi


no to nie ciekawie masz, jedyne wyjście to tylko znaleźć sobie coś swojego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci szczerze,że ja jestem w takiej sytuacji jak Ty.Moja teściowa też sie do wszystkiego wtrąca itd...Nie daj się i postaw na swoim w końcu to ma być Twoje wesele.Ja tak zrobiłam,że po prostu ona se gadała swoje,a ja robiłam i tak po swojemu.W końcu chyba zrozumiała,że ja se nie dam rządzić i spuściła z tonu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2008, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja teściowa też... próbuje się... wtrącać, ale my jej nie sluchamy lol co najwyżej, samo jej gadanie jest denerwujące, ale jest w miarę nieszkodliwa. ja postawiłam sprawę jasno i mój ukochany już wie, że oczekuję, że to my będziemy decydować o naszej przyszłości (i ślubie) a nie jego rodzina. ogólnie to miła kobiecina, tylko...myśli, ze wszystko wie najlepiej i powinniśmy jej słuchać. najlepiej niesluchać i robić swoje. rezerwować terminy, które nam pasują i niczego z nimi zbytnio nie ustalać, bo z butami wejdą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group