Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie dodatki do sukni Maggie Sottero Narelle ?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amarena89
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 14

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2011, 21:28    Temat postu: Jakie dodatki do sukni Maggie Sottero Narelle ? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Panny Młode!

Jestem nowa na tym forum i poszukuję porad. Jak myslicie jakie dodatki będą pasować do mojej sukni ? Narazie mam tylko suknię więc czeka mnie jeszcze zakup butów, bielizny, biżuterii i welonu!
Przyznam szczerze że zachwycił mnie welon Kate Middleton który miała podczas wczorajszego ślubu. Zastanawiam się czy taki styl pasowałby do mojej sukni ....

<script src='http://img689.imageshack.us/shareable/?i=narelle11024x768.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 1 Maj 2011, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadaj pytania w poszczególnych tematach - jest temat o welonach, o butach, o bukietach, możesz tam wkleić zdjęcie sukni i poprosić o porady.

P.S. Suknia jest boska uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amarena89
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 14

PostWysłany: Nie 1 Maj 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, jestem tu nowa i nie bardzo znam zasady panujące na tym forum ale na pewno przeniosę wątek oczko

Dziekuje, ciesze sie ze sie podoba ! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka.anna
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem posiadaczkę tej sukni i na tym samym etapie - poszukuję dodatków Smile
Wydaje mi się, że do tej sukni z welonu można zrezygnować, a idealnie pasuje jakaś romantyczna fryzura (upięte delikatnie włosy) oraz jakiś kwiat we włosy.
Na szyję nic nie planuję, jedynie długie kolczyki i bransoletkę. Ale nadal szukam odpowiedniej biżuterii Smile
I dołączam się - suknia jest boska i nadal nie mogę się napatrzeć na nią - podoba mi się coraz bardziej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amarena89
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 14

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w ktorym salonie kupilas suknie? w Tylko Ona w Warszawie?
Ja jak tylko ją zobaczyłam to wiedzialam ze to ta i zadna inna! oczko

Planuje do niej rozpuszczone pofalowane włosy i delikatną bizuterie ( moze jakies perełki?).
Mysle ze jest tak piękna że nie mozna przesadzac z dodatkami zeby nie zepsuc efektu.

Kiedy masz pierwszą przymiarkę?oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka.anna
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym samym salonie i dokładnie miałam to samo - przymierzyłam i żadna inna (kolor ivory - czyli ten który był dostepny do przymarki Smile
O wiele lepiej mi się podoba na żywo, bo jest "delikatniejsza" i świetnie wygląda tren.

Kupowałam w pierwszej połowie marca, ale przymiarki dopiero na początku sierpnia. Na pewno dokupię halkę, bo inaczej może być niewygodnie w tańcu, ale zamiast biustonosza mogą wszyć "wstawki" i chyba się na to skuszę, bo będzie wygodniej (jest tak dopasowana, że to nie powinno przeszkadzać Smile

Ja na szyję nic nie chcę. Za to podobają mi się kolczyki - grona z kryształkami Swarovskiego (np. http://allegro.pl/piekne-kolczyki-grona-swarovski-wieczorowe-slubne-i1486479522.html ).

Boję się, że są trochę za ciężkie (ale jeśli nie będzie innej biżuterii i bez żadnych ozdóbek we włosach, może to nie będzie wyglądać przesadnie). Co o nich myslisz?

Włosy też chcę mieć rozpuszczone, pofalowane, ale dopięte do tyłu - żeby było wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amarena89
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 14

PostWysłany: Wto 3 Maj 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo uważam - na żywo jest jeszcze piękniejsza! oczko i tez wzielam ten kolor dostepny przy przymiarce.

Też kupiłam w marcu i przymiarkę mam też w sierpniu, a slub mam we wrzesniu, ale panie powiedzialy ze nie ma sensu wczesniej przymeirzac, zwlaszcza ze jestem teraz na diecie wiec moja figura pewnie troche sie zmieni.

Co do halki to slyszalam ze ta suknia juz ma wszystą i nie trzeba dodatkowej, ale upewnie się jeszcze przy przymiarce.

Śliczne te kolczyki naprawde, przypominają tez które modelka ma na sobie na zdjęciu. Mysle ze nie beda tak bardzo rzucaly sie w oczy, zwlaszcza przy rozpuszczonych wlosach.
Co do dodatków, to bardzo podobaly mi sie te w salonie Maggio Ramatti na Jana Pawła. Musze się tam przejść znowu.

Przy okazji, to bardzo ciekawe doswiadczenie poznac osobe o prawie takim samym guscie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group