Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PROSZĘ O PORADĘ

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juliaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 0:02    Temat postu: PROSZĘ O PORADĘ Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, potrzebuje Waszej rady. Jestem na etapie poszukiwań sukni ślubnej i nie chce przesadzić z dodatkami. Najładniej wyglądam w fasonie rybki( 160/60kg) Niestety na internecie nie mogłam znaleźć takiej, którą wybrałam -zamieszczam podobną. Różnica jest taka, iż nie było by bolerka, +jedno ramie koronkowe. Czy mogły byście mi doradzić, czy ta sukienka jest ładna. Jaki kolor wybrać biel czy e cru. Jaki welon długi czy krótki,z koronką czy bez, buty: Bardzo nie podobają mi się białe buty, myślałam na początku o różowym delikatnym bukieciku np. z kali i różowych butach, ale czy nie będzie to już przesadzone( jak na odpuście)? Bardzo proszę o Waszą pomoc!!

sukienka: http://www.mlodaimoda.pl/san-patrick-kolekcja-2009/suknia-slubna-san-patrick-prado.html

buty: http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,107625550,107644956,Re_jakie_buty_do_koronkowej_sukienki.html
(NUMER 2)

kwiaty:jakiś maleńki bukiecik, np. z jasno różowych 3 kali albo coś takiego.

Bardzo proszę o pomoc:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że moja suknia, więc się wypowiem ze swojej strony uśmiech Buty jak najbardziej gładkie. Koronka może zaczepiać o wystające elementy, a poza tym robi się niepotrzebny przepych i rzeczywiście zaczyna wyglądać odpustowo. Co do koloru musisz sama zdecydować w jakim byś się lepiej czuła - ja jestem blondynką i wybieram ecru (w bieli źle bym się czuła). Welon tak samo - w czym będziesz się dobrze czuła, jaka będzie fryzura (może fryzjerka albo pani w salonie coś doradzi). Jeśli masz możliwość po przymierzaj wszystko i sama zobaczysz w czym czujesz się najlepiej. Buty jak najbardziej możesz dobrać kolorystycznie do kwiatów (kiedyś widziałam pannę młodą w żółtych butach i ze słonecznikami, a na naszym forum jedna z uczestniczek kupuje zielone).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 0:20    Temat postu: buty Odpowiedz z cytatem

czyli gładkie buty np różowe by pasowały? nie będzie za bogato?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do welonu to wydaje mi się że w długim byś wyglądała ładnie ale musiałby on być gładki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty mogą być różowe, ale raczej w stylu pudrowego róży, żeby pasowało to pózniej do kwiatów i nie było krzykliwe. Co zaś się tyczy długiego welonu to jak powiedziałam - najlepiej przymierzyć, jak to będzie pasowało do sylwetki. Tu sie zgodzę, powinien być gładki, bo już suknia jest sama w sobie strojna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę,że ten temat spokojnie można kontynuować tutaj :

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1752&start=5020

nie ma potrzeby zakładania nowego wątku
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group