Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie rolety zewnętrzne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Cze 2023, 16:37    Temat postu: Jakie rolety zewnętrzne? Odpowiedz z cytatem

Aktualnie planuję gruntowny remont mojego domu i jednym z elementów, które chciałbym zmodernizować, są rolety zewnętrzne. Szukam rolet, które będą nie tylko wytrzymałe i estetyczne, ale również skutecznie izolujące - zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym. W moich poszukiwaniach natknąłem się na firmę Roleter https://roleter.pl/ . Oferta wygląda obiecująco, ale zawsze jest dobrze dowiedzieć się więcej przed podjęciem decyzji. Czy ktoś z was korzystał z usług Roleter?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto wybrać plisy okienne Nafi? Znalazłam niedawno tą ofertę i jeśli chodzi o plisy to są one bardzo dobrej jakości, więc może jednak spodoba wam się takie rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 689

PostWysłany: Wto 20 Cze 2023, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się za poszukiwania nowoczesnych i dobrze wykonanych rolet zewnętrznych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Roltes z Rzeszowa https://www.roltes.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć rozwiązania najwyższej jakości. Zarówno podtynkowe, nadstawne oraz wersje antywłamaniowe. Na pewno pomogą dopasować optymalną opcję i dlatego warto sie do nich wybrać i po prostu sprawdzić propozycje dostępne w ich ofercie. Mam nadzieję, że wszystko ostatecznie pójdzie po Waszej myśli i podzielicie się także własnymi spostrzeżeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że rolety z tej firmy https://www.drutex.pl/ będą najlepszym wyborem. Mają oni świetne produkty wysokiej jakości i w niskich cenach. Oprócz świetnych rolet mają też okna, drzwi i systemy tarasowe a nawet ogrody zimowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1290

PostWysłany: Sob 8 Lip 2023, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam bez bicia, że rolety screen to jeden z tych wynalazków, który po prostu ułatwia życie. Dzięki swojej konstrukcji i materiałom, z których są wykonane, zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, nie blokując przy tym całkowicie dostępu światła. Jeśli ktoś szuka więcej informacji, polecam stronę https://surma.co/pl/rolety-screen/ z której sam korzystałem podczas wyboru swoich rolet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 17 Lip 2023, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto znaleźć firmę, która specjalizuje się w montażu rolet do domu. Myślę, że zainteresować Was może firma KOSYSTEMS rolety zewnętrzne moskitiery pergole Tarnów: https://kosystems.pl/ . Mają naprawdę dużo do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meduar
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2023
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że powinieneś zainteresować się firmą Letyro z Rzeszowa. Sam przetestowałem ich rolety zewnętrzne i sprawują się bez zarzutu. Idealnie izolują promienie słońca i wysoką temperaturę. A jeśli mowa o wytrzymałości, to myślę że jest na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
priusson
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2023
Posty: 2

PostWysłany: Czw 27 Lip 2023, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mogę polecić tą firmę Letyro. Robili mi rok temu bramy garażowe i rolety do nowego domu w Rzeszowie i jestem mega zadowolony. Wykonanie super i realizacja przebiegła szybko i sprawnie. Bardzo przyjemnie się z nimi współpracowało. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią 18 Sie 2023, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej byłoby chyba przede wszystkim zorientować się w ich wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group