Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty sprandi?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 20:23    Temat postu: Buty sprandi? Odpowiedz z cytatem

Hejka,
powiedzcie mi - co wiecie o marce Sprandi? Widzę, że ta marka obuwia utrzymuje sie na rynku od wielu, wielu lat. Sam miałem kiedyś adidasy tej marki i przyznam, że były ok, a cenowo - na pewno wypadają o wiele lepiej, niż te "topowe" marki butów. Ale jak jest, jeśli chodzi sprandi buty damskie ? Ma może któraś z Was takie i może coś więcej o nich opowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Wto 2 Maj 2023, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka,
mam takie adidasy marki Sprandi i powiem Ci, że są całkiem ok. Cenowo wypadają naprawdę korzystnie - to fakt. Są wygodne, przewiewne - chodzę/biegam w nich z psem:) Wygodne, nawet na asfalcie sprawują się ok. Mam je już drugi sezon - nic sie nie dzieje z nimi złego.

Mogę śmiało polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 3 Maj 2023, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cenowo to buty Sprandi faktycznie miażdżą konkurencję uśmiech Też je miałam - tenisówki Sprandi dokładnie i powiem Wam, że serio są ok. Wygodne, długo wytrzymały. Mam teraz je na wyjścia "do ogrodu" - więc na donoszenie. Czy kupiłabym kolejne? Pewnie tak i tak pewnie niedługo zrobię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 163

PostWysłany: Czw 4 Maj 2023, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep z butami możecie mi polecić i dlaczego?

aplikacja uprawnienia budowlane na telefon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group