Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia w stylu vintage
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie pozostaje mi nic innego jak się z tym pogodzić, no cóż, sama świata nie zbawię język A co do działu reklamy, to uważam, że dobry pomysł, po cóż odstawiać te całe cyrki z wymyślaniem historyjek?
A w temacie, to damo ładne macie zaproszenia, ostatnio przeglądałam wątek i widziałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję Magdalenko uśmiech Co zaś się tyczy tematu reklamowego trzeba by było szepnąć słówko administratorom (skoro już tak został rozbudowany wątek dziecięcy, choć jak widać niepotrzebnie, bo większość z dziewczyn przestaje pisać na forum ślubnym, a szuka takiego dla rodziców, to może warto by było dorzucić ten na reklamę).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba te są vintage co?



_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 26 Mar 2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł na umiejscowienie winietki w pralince Ferrero. Jeśli ktoś urządza wesele w sali z motywem przewodnim złoto brązowym to takie rozwiązanie będzie idealne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 26 Mar 2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za kontrę, ale nie. Czekoladki dla gości mnie strasznie irytują, okropnie to wygląda moim zdaniem. Ale ja osobiście nie lubię wesel i może to dlatego smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 26 Mar 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja skontruję kontrę damy. Mi się taki pomysł baardzo podobał i sama chciałam coś takiego zrobić u nas, ale mój mąż postawił weto....jakoś mu się nie podobało Confused Ale ja jestem jak najbardziej za!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma inny gust i bardzo dobrze, bo inaczej byłoby wszedzie jednakowo uśmiech
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group