Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łódź lokale godne polecenia!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nataliaxzl
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 20:24    Temat postu: Łódź lokale godne polecenia! Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wypowiem się na podstawie mojego własnego doświadczenia jakim był mój ślub. Długo zastanawialiśmy się z rodziną nad idealnym miejscem na ten szczególny dzień. Od zawsze kierowałam się instynktem, a odwiedzane lokale wydawały mi się zwykle przereklamowane, drogie, mało przytulne i co najważniejsze nie miały 'tego czegoś' co dawało mi radość związaną z organizacją tego dnia. Pewnego razu stojąc na sygnalizacji świetlnej przy ulicy Włókniarzy zauważyłam nowo postawiony budynek - niewielki hotel. Zaryzykowałam i od razu po wejściu do budynku poczułam pewność, że to właśnie tam odbędzie się moje przyjęcie. Hotel zorganizował mi wesele na najwyższym poziomie.

-Sala weselna była klimatyczna, znajdowały się w niej czerwone żyrandole, zmysłowe materiałowe kotary oraz białe obrusy z przemyślanym i różnorodnym nań zdobieniem.

-Usługi restauracyjne - rewelacja! Możliwość wyboru ogromna. Jest nawet kuchnia molekularna! Wszystko w przyzwoitej cenie. W efekcie - przepyszne potrawy podane na miarę francuskiej restauracji!

Kiedy już zadowoliliśmy naszych gości przysmakami i aranżacją, pozostałe punkty programu jedynie zawiesiły wisienkę na torcie tego wydarzenia.

- Alkohol który sobie wybraliśmy dostaliśmy praktycznie ZA DARMO Jego rożnorodność również okazała się strzałem w dziesiątkę - wina, szampan, koniak. Cieszę się również z umiejscowienia sali w hotelu. Dało to nam możliwość zakwaterowania kilku osób które poszalały z ilością trunków

- Muzyka, atmosfera i organizacja bezlitośnie przeszły wszelkie moje oczekiwania.

SERDECZNIE POLECAM Państwo Hotel NoBo i restauracje Kolory Wina. Warto zaufać i powierzyć temu miejscu organizację najpiękniejszych chwil w życiu. Nie pożałujecie Państwo!

Natalia Z.


Hotel NoBo
Restauracja "Kolory Wina"
ul. Liściasta 86, Łódź
tel.(42) 234 15 61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 16 Sie 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 17 Sie 2012, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EMAIL DO AUTORA POSTU: recepcja@nobohotel.pl

TEMATU NIE USUWAM, NIECH INNI WIEDZĄ, JAK UCZCIWIE REKLAMUJE SIĘ HOTEL.


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group