Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe życie.... czyli moje małe cudo!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dołączam się do gratulacji uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczynki raz jeszcze buźki
Marga jak wiadomo im więcej osób się pytam tym więcej opinii a w naszych rodzinach i wśród znajomych dzieciaczki ostatnio non stop się rodziły. Tak więc zdania są podzielone a to że duże noworodki przez te witaminy, a to że jak nie ma niedoboru w organizmie matki to po co się faszerowac, a to że dziecko po urodzeniu miało jakiejś witaminy za dużo bo mama codziennie łykała. Wiesz takie gadanie dlatego zapytałam i was dziewczynki o opinię. Kwas foliowy biorę jak najbardziej a nad tymi witaminami się zastanawiam (mi lekarz polecił femibion1).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula jak nie chcesz witamin to możesz pić pokrzywę, ma bardzo dużo witamin lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałam że nie chcę tylko że się zastanawiam... Bo różne opinie słyszałam a nie chcę też przedobrzyc.
z góry przepraszam za brak literki c z kreseczką ale coś mi się z klawiaturą dzieje i nie chce się pisac
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula a może bierz zwykłe witaminy a nie te dla kobiet w ciąży. Mi gin mówił, że zwykły falvit całkowicie wystarczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie widzę że forumowe mamy są zdecydowanie za witaminkami więc chyba jednak zacznę i ja łykac...
A powiedzcie mi jeszcze moje drogie bo jestem dopiero przed urlopem można np.jeździc na rowerze, nie wiem latac samolotem. Bo tak na dobrą sprawę prowadzę dośc aktywne życie i w pracy i ogólnie wszędzie biegiem. Podejrzewam że muszę trochę zwolnic ale nie chciałabym rezygnowac z zupełnie wszystkich form aktywności. Doradźcie kobitki jak to było z wami...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałam opinię, że jeżeli kobieta nie ma złych wyników morfologii to witamin powinna dostarczać sobie w codziennych posiłkach, a nie tabletkach. I powinna przyjmować to, czego jej brakuje.
Ja jeszcze nie wiem co o tym myśleć, zobaczymy co mi powie lekarz.

No i przede wszystkim gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja też słyszałam opinię, że jeżeli kobieta nie ma złych wyników morfologii to witamin powinna dostarczać sobie w codziennych posiłkach, a nie tabletkach. I powinna przyjmować to, czego jej brakuje.
Ja jeszcze nie wiem co o tym myśleć, zobaczymy co mi powie lekarz.

No i przede wszystkim gratulacje uśmiech

Dziękuję agatt i trzymam kciuki za Ciebie oczywiście... Bo chyba obie będziemy miały wiosenne dzieciaczki Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie zawsze nasza dieta jest na tyle urozmaicona aby dostarczyć wszystkich witamin tobie i dzidziusiowi. lepiej brać tak jak nimfa pisze choćby zwykły falvit to zawsze ta dzienne zapotrzebowanie zostanie zaspokojone.
ja brałam femibion przed ciażą, w ciąży i teraz dla karmiących piersią i nie miałam anemii ani nic z tych rzeczy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dobrego, rzetelnego lekarza, zresztą, był to trzeci z kolei wybrany do prowadzenia ciąży, więc naprawdę wybrany uważnie i jego słucham uśmiech. Za każdym razem pyta mnie, czy biorę witaminy, teraz zawsze zagaduje o DHA. Zatem chyba to ważne.
Ja też miałam wątpliwości co do roweru, bo kocham jazdę na rowerze. Jednak lekarze odradzają ze względu na większą możliwość skręcenia kończyny - w ciąży wydziela się hormon, relaksyna, który rozluźnia wszystkie więzadła i jest większe prawdopodobieństwo kontuzji. Zatem lepiej nie i analogicznie z butami na obcasach uśmiech. Co do samolotu - zapytaj loute, ona często lata uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Następny
Strona 2 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group