Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe życie.... czyli moje małe cudo!!!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 10:00    Temat postu: Nowe życie.... czyli moje małe cudo!!! Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam założyc nasz wątek dzidziusiowy, aby nie zaśmiecac tych ogólnych. Na pewno pamiętacie że nie bardzo mi się układało z moim M. Tak więc dla uspokojenia powiem wam że już jest pozytywnie może nie zawsze różowo ale jak to zawsze w małżeństwie bywa. Po wielu trudach łzach, kłótniach, nieprzyjemnych słowach i kilku wyprowadzkach... mój M. zaakceptował swój problem i poszedł do specjalisty hmm to było warunkiem. Tak więc jest bardzo dobrze teraz aczkolwiek obydwoje mamy silne charaktery i tarcia są!
A teraz do tematu:
10go sierpnia jakoś tak zupełnie od niechcenia zrobiłam test ciążowy( dodam tylko że wcześniejszy cykl miałam 47dni) a to był dzień 48. Wyszły od razu dwie mocne kreski. Sama nie wiem czemu ale śmiałam się i płakałam. Potem powtórzyłam test dla pewności i znów pozytywny. W sobotę zrobiłam beta Hcg i wyszło 4942 czyli jakiś 5-6 tydzień. A 14.08 poszłam do lekarza który potwierdził ciąże i widziałam maleńki 2 mm zarodek i bijące serduszko(narazie w rytm mojego) był to początek 6go tygodnia. Terminu konkretnego jeszcze lekarz nie podał ze względu na moje mocno nieregularne cykle. Zlecił mi badania progesteron, tsh i inne. I kazał się odezwac z tym pierwszym wynikiem bo od tego zależy czy mam brac luteinę. Wynik odebrałam mimo że mieści się w normie lekarz dał mi 2 razy dziennie luteinę i zlecił nadal brac bromergon. Na razie o ciąży wie mój mąż, 2 przyjaciółki, najbliższe koleżanki w pracy i moja ciocia. Chcemy się wstrzymac do 12 tyg. z mówieniem bliskim.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje uśmiech fajnie, że jest lepiej uśmiech życzę spokojnych 9 miesięcy uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Fajnie, że mąż zrozumiał i stara się poprawić. Wszystkiego dobrego!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje uśmiech spokojnej ciąży
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Smile
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczynki Very Happy
Mam do was takie pytanie czy wy od początku ciąży brałyście jakieś witaminy poza kwasem foliowym?? Bo lekarz powiedział żebym łykała takie dla mam w pierwszym trymestrze ale jakoś nie jestem do końca przekonana.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula, ja od 6. tygodnia biorę Prenatal, od 23. tygodnia na zmianę z Prenatal DHA. Teraz kupiłam Pharmaton Matruelle bo witaminy i kwasy omega-3 są w jednej kapsułce.
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też Prenatal brałam od początku, a teraz jeszcze magnez i wapń. na razie robię przerwę, żeby w przyszłym tygodniu zbadać rzeczywisty poziom żelaza we krwi. Myślę, że możesz brać spokojnie Prenatal Clasic.
noi oczywiście GRATULACJE uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 18 Sie 2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam od początku prawie - Prenatal, a potem Prenatal z DHA, teraz jeszcze doszło żelazo. A dlaczego nie jesteś przekonana do witaminek?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 1 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group