Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nietypowe bukiety ślubne, bukiety z broszek, bukiety balsa, bukiety z filcu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

InFloral, ten pierwszy jest śliczny. uśmiech Bardzo oryginalne.
Mnie bardzo podobają się bukiety z broszek. Są po prostu urocze.



Najbardziej do gustu przypadły mi takie małe. uśmiech Nie lubię dużych bukietów, nawet z żywych kwiatów. Jedyne co odstrasza, to cena, choć z drugiej strony warto zainwestować, bo to pamiątka na lata. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie moja bajka Ale o gustach się nie dyskutuje więc aveline jeżeli Tobie się podobają i mają jeszcze bardziej uszczęśliwić ten dzień to dlaczego nie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Wto 14 Paź 2014, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia11889 napisał:
Kompletnie nie moja bajka Ale o gustach się nie dyskutuje więc aveline jeżeli Tobie się podobają i mają jeszcze bardziej uszczęśliwić ten dzień to dlaczego nie Smile


I ta różnorodność jest piękna we florystyce. Każda wiązanka ślubna jest inna ponieważ każda Panna Młoda jest inna. Każdej Pannie Młodej podobają się inne kwiaty, inne kolory, pasują inne kształty i formy.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Wto 14 Paź 2014, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka miała taki bukiecik z broszek, fajnie to wygląda jak jest odpowiednio dobrane.
Tak więc u kogoś jak najbardziej ok, ale sama bym nie chciała oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Pią 17 Paź 2014, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

InFloral napisał:
I ta różnorodność jest piękna we florystyce. Każda wiązanka ślubna jest inna ponieważ każda Panna Młoda jest inna. Każdej Pannie Młodej podobają się inne kwiaty, inne kolory, pasują inne kształty i formy.

Popieram w 100%. uśmiech Podoba mi się w tych bukietach to, że można przez to pokazać charakter PM, jakoś go spersonalizować, bądź nawet umieścić jakąś pamiątkę Młodej. Ja po wstawieniu tych zdjęć tutaj na forum, otworzyłam swoją starą szkatułkę na biżuterię i odkryłam kilka perełek, które mogłoby się tam znaleźć: broszka, którą dostałam od prababci; kolczyki wkrętki, które kupiłam specjalnie z okazji zakończenia studiów; zawieszkę do łańcuszka, którą dostałam od narzeczonego z okazji trzeciej rocznicy i wiele innych. uśmiech Znalazłam nawet kilka bursztynów. Oczywiste jest też to, co pisze olivia - musi być to odpowiednio skomponowane, bo taki napaćkany byle czym bukiet nie za ładnie by pewnie wyglądał. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Pią 17 Paź 2014, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pro po spersonalizowanych bukietów to miałam jedną Pannę Młodą, która tańczyła flamenco. Zaproponowałam jej wiązankę wykonaną na wachlarzu, który Ona sama mi dostarczyła. Suknia miała cały dół z plisowanych falban.
Efekt:


Co do Twoich perełek to je można osadzić w końcówkach łodyg lub w centrach kwiatów.
Perełki, broszki i pierścionki ładnie można połączyć z kwiatami, jako elementy do dekoracji włosów.
Bursztyny można osadzić w konstrukcji z drutu jak kryształki w berle poniżej. Oczywiście sama konstrukcja z drutu może być w innej formie (berło, łza, tarcza, torebka, parasol).


Ogranicza nas tylko odwaga Młodej, kreatywność i umiejętności techniczne florysty, a prawdziwy florysta spawania się nie boi Very Happy
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sob 18 Paź 2014, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię kompozycji z wachlarzy, ale ten tutaj wyjątkowo ładnie się prezentuje i przede wszystkim jest dopasowany. uśmiech Ta druga propozycja też ciekawa, choć nie w moim stylu. Very Happy Szczerze mówiąc, to na coś takiego bym nie wpadła.
Może zdecyduję się na te broszki... Bardzo mnie do nich ciągnie. Na mojej drodze staje tylko cena. Taki mały bukiecik widziałam za tyle, ile odkładamy co miesiąc na ślub. język Do tego trzy butonierki, opaski na rękę dla druhen... Jejka, mój portfel na samo wspomnienie tych kosztów się zamyka. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad kwiatowo-biżuteryjnym bukietem ślubnym.
Podoba mi się coś w tym stylu:




Orientujecie się, jaka jest cena takiego bukietu?
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group