Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mikołajek- nasze największe szczeście:*
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinka88
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 252
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 18:18    Temat postu: Mikołajek- nasze największe szczeście:* Odpowiedz z cytatem

13 maja trafiłam na patologię ciąży z powodu szalejącego ciśnienia. Lekarz na wstępie zaznaczył, żeby zabrać rzeczy dla dziecka, bo szansa na to, że wrócę do domu sama jest minimalna. 15 maja wieczorem dostałam takiego ciśnienia, że nawet lekarzom nie udało się go opanować. 16 maja na obchodzie lekarz stwierdził, żebym na razie nie jadła śniadania i zaprosił mnie na badanie ginekologiczne. Na badaniu oczywiście okazało się, że wszystko szczelnie pozamykane, ale mimo to pielęgniarka zaprowadziła mnie na porodówkę. Zdążyłam jedynie zadzwonić do Ł. żeby przyjechał. Na sali podłączyli mnie do ktg i dali kroplówkę nawadniającą. Kiedy lekarz zobaczył wydruk z ktg stwierdził, że nie ma mowy, żeby mnie wypuścił z p0orodówki bez dziecka, bo musimy urodzić i wyjścia nie ma. Ł. zdążył dojechać. Podłączyli mi oksy, ale po konsultacji z miom lekarzem szybko ją odłączyli i zaczęli przygotowywać mnie do cc. Muszę też pochwalić swojego gina, bo odwołał inne zabiegi i sam zrobił mi cesarkę. Ogólnie nie było źle. Nic nie bolało, czułam jedynie, że coś tam robią. I już po chwili usłyszałam płacz małego i rozmowy położnych, które mówiły, że jest malutki i że ma długie paluszki:) Po chwili przyniosły mi go, żebym go zobaczyła i pocałowała. Potem do wzięły zważyć i zmierzyć. Dostał 10 punktów, a ja płakałam za szczęścia, że już po, że jest cały i zdrowy. Potem mnie zszywali ( podobno bardzo ładnie), a mój synuś leżał koło mnie w tym wózko- łóżeczku:) Na koniec go zabrali i zanieśli Ł. na korytarz , żeby go wziął na ręce. Najgorszym wspomnieniem z porodu jest ten niewład, który trwał jeszcze przez jakiś czas. Zwaiować można. Poza tym to bardzo szybko dochodziłam do siebie i dziś już nic o operacji nie przypomina. Miejsce zszycia mój gin naswietla laserem, więc się szybko wszystko goi i podobno w przyszłości ślad będzie niewielki:)

Minęło już 3 tyg od tamtego dnia, a my nadal nie możemy uwierzyć, że ten mały cud jest nasz. Kochamy go najmocniej na świecie i każdego dnia bardziej, choć wydawałoby się, że bardziej już nie można. Nawet zmączenie mija kiedy patrzę w jego oczęta i zostaje tylko ta nasza bezgraniczna miłośćuśmiech



_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje serdecznie. Mikołajek jest śliczny uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczności małe uśmiech a zdjęcie można by zmniejszyć żeby forum się nie rozciągało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje ślicznego macie synka uśmiech
nasza Zuzia zaraz skończy 3 miesiące a my dalej czasami nie wierzymy ze ona jest nasza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczny chłopczyk! Gratuluję w oficjalnym wątku! uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje uśmiech Śliczny bobas.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale słodziak uśmiech Dobrze,ze już wracasz do siebie dzielna mamuśko uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczny Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym mogła prosić, to zmniejsz zdjęcie do przynajmniej 800x600 ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! uroczy synek
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group