Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remiza w tych czasach ?
Goto page 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
oli_a
guru
guru


Joined: 05 Aug 2012
Posts: 2139
Location: AT

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 11:36    Post subject: Remiza w tych czasach ? Reply with quote

Hej Dziewczyny uśmiech

Jestem nowa, wiec moze istnieje gdzies juz taki temat a ja go przeoczylam.
Sluchajcie, zamierzamy zorganizowac nasze wesele w remizie na Podhalu. Co sadzicie o robieniu przyjec w remizie w tych czasach? Moza ktoras z Was ma jakies doswiadczenia albo propozycje?

Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
annn
maniak
maniak


Joined: 07 Jan 2012
Posts: 1883
Location: zawsze tam gdzie Ty :)

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 11:49    Post subject: Reply with quote

To zależy jak w środku ta remiza wygląda, poza tym można zrobić piękne dekoracje i będzie super. Nikt nie powiedział że nie można w tych czasach zrobić wesela w remizie uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Pralinka
guru
guru


Joined: 29 Mar 2011
Posts: 4442
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 11:52    Post subject: Reply with quote

Jeśli jest czysta i schludna, to czemu nie? W remizach ( niektórych) przerażają mnie ławki zamiast krzeseł Confused
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Back to top
View user's profile Send private message
say_yes
guru
guru


Joined: 25 Jul 2012
Posts: 4595
Location: Varsovia

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 12:28    Post subject: Reply with quote

ja w zeszłym roku byłam w podobnej sali, bo nie była to remiza a wiejski dom kultury czy jakoś tak się nazywałouśmiech dekoracji jakoś przesadnie dużo tam nie było, więc sala wyglądała średnio atrakcyjnie. Ale gdyby dodali jakieś na pewno byłoby dużo lepiej:) Pomimo wyglądu sali wesele było udane, a to było zasługą zespołu uśmiech

A jeszcze rada, jeśli masz salę taką to zadbaj o dobrą kuchnię, bo tu też było średnio( pierwszy raz spotkałam się z naleśnikami po meksykańsku na weselu Very Happy )
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
lamorela
guru
guru


Joined: 23 Apr 2012
Posts: 2142
Location: Białystok

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 12:37    Post subject: Reply with quote

Byłam w tym roku na weselu w remizie i byłoby wszystko na prawdę ok, bo była tak ozdobiona, że gdyby z zewnątrz nie było widać, że to remiza nie wiedziałabym o tym. Tylko pamiętaj, jeżeli oni chcą wcisnąć ci ławki protestuj! Na prawdę w sukienkach dla kobiet jest to mordęga wychodzenie bez zabicia się po drodze. uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Back to top
View user's profile Send private message
ewelinka89
moderator
moderator


Joined: 09 Mar 2011
Posts: 9831

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 12:40    Post subject: Reply with quote

W tej chwili jest tyle możliwości dekoracji, że nawet z remizy można zrobić piękną salę. O ile jest zadbana, ma np. normalne toalety itd. to myślę, że nie ma problemu.. Mnie osobiście przerażałaby samodzielna organizacja kucharek, kateringu czy czegoś osobno, ale wiadomo, każdy lubi co innego i o ile włoży się w to więcej serca każde rozwiązanie będzie korzystne.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Pralinka
guru
guru


Joined: 29 Mar 2011
Posts: 4442
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 12:43    Post subject: Reply with quote

W przypadku ławek nawet nie ma się jak oprzeć smutny

Potwierdzam słowa Ewelinki. Moja sala też do pięknych nie należała, ale trochę własnej pracy i przeistoczyła się w zupełnie inną salę.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Back to top
View user's profile Send private message
oli_a
guru
guru


Joined: 05 Aug 2012
Posts: 2139
Location: AT

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 18:14    Post subject: Reply with quote

Remiza jest w trakcie kolejnego remontu, mieli cos tam odmalowac czy jakos tam... takze chyba dbaja o nia, skoro systematycznie inwestuja pieniaze w poprawianie jej wygladu uśmiech Nie no co Wy, zadne lawki nie wchodza w gre język
Back to top
View user's profile Send private message
WIDEOFILM
moderator
moderator


Joined: 22 Mar 2007
Posts: 1066
Location: LUBLIN

PostPosted: Mon 6 Aug 2012, 19:15    Post subject: Reply with quote

Ostatnio daje się zauważyć duże zmiany na dobre w budynkach OSP.
Straże ochotnicze są na utrzymaniu samorządów lokalnych i łatwiej jest zdobyć środki na remonty i inowacje. Na Lubelszczyźnie także skorzystano ze środków unijnych. Tym samym zmienia się wygląd tych obiektów tak na zewnątrz jak i w środku. Ładny obiekt przyciągnie klienta.
A wesele w budynku OSP: jak najbardziej- jeżeli jest dobrze wyposażona kuchnia i te pomieszczenia towarzyszące to czego nie. Te wesela mają swój urok. Jak jest dobry gospodarz OSP- to jest wszystko dobrze.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
oli_a
guru
guru


Joined: 05 Aug 2012
Posts: 2139
Location: AT

PostPosted: Tue 7 Aug 2012, 14:10    Post subject: Reply with quote

Niedlugo powinnam miec zdjecia, takze wkleje je na forum, zeby zapoznac sie z Wasza opinia uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Next
Page 1 of 20

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group