Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikador
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na pierwszej randce było jakoś strasznie dziwnie. Momentami trochę niezręcznie. Po tej randce już nie chciałam się z nim spotykać. Ale on napisał, że był trochę zestresowany i że chciały się umówić jeszcze raz. Jakimś cudem się zgodziłam it eraz nie żałuje. Pomimo, że druga randka też nie była jakaś wybitna to po pewnym czasie się przekonaliśmy do siebie.
_________________
o szansy definiują nasze życia. Szewc bez butów chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pongo
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba byłam zbyt młoda, żeby rozpatrywać go tymi kategoriami uśmiech Tak czy inaczej nie przypuszczałam, że wytrzymamy ze sobą aż tak długo, a jednak udało się uśmiech
_________________
Antyperspirant dla mężczyzn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
globus1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie mogę się nadziwić , że za niego wyszłam;/ ale byłam głupia
_________________
Gdzieś musi być granica błędów do popełnienia przez jedną osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kania45
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 19:15    Temat postu: Re: Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża? Odpowiedz z cytatem

Lady Aga napisał:
Jak było z wami?Czy podczas pierwszego spotkania z obecnym narzeczonym/mężem w ogóle przyszło wam do głowy,że spędzicie razem całe życie, czy taka myśl przyszła dużo później?
Ja zupełnie się tego nie spodziewałam, gdy się poznalismy miałam zaledwie 16 lat a On 21. Wtedy uważałam, że jest dla mnie za stary, serce mocniej mi nie zabiło na jego widok, potem stał się po prostu moim kumplem. Natomiast on od razu się we mnie zakochał, chociaż wyznał mi to dopiero po wielu wielu latach.


Podobno tak bywa w nie których przypadkach ,ale to jest piękne tak powspominać.
_________________
http://www.sklepsportowypolice.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tigress87
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Nie 10 Lut 2019, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od pierwszego spotkania wiedziałam, że to jest to! To się po prostu czuje! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaDzier
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając trzydzieści lat na karku i mając świadomość, że chce się założyć rodzinę, siłą rzeczy na faceta na randce patrzy się przez pryzmat pt " czy to będzie dobry kandydat na męża". Nie snułam co prawda żadnych planów, ale 10 lat wcześniej może nie byłabym zdecydowana na drugą randkę. W każdym wieku kobieta zwraca uwagę na inne rzeczy i inne cechy wydają się być pociągające. Nie wiem czy to kwestia biologii czy zwykłego doświadczenia uśmiech Popisujący się macho wydają się być dużymi dzieciakami, a nie partnerem do rozmowy dotakającej serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://zyciekobiety.pl/facet,ac256/jak-mezczyzni-podrywaja-sprawdz-jak-to-robia,9161 . Myślę, że ten artykuł może okazać się bardzo pomocne. Między innymi dowiecie się tak jak podrywają mężczyźni. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shayna45
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2023
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Maj 2023, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na serio to nikt z nas nie może oceniać drugiej osoby i nie powinien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 15 Sty 2024, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że portalem randkowym który w pełni Was zachwyci i zapewni bezpieczeństwo korzystania z niego jest https://randkuj.my/polska/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group