Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 18 Lip 2014, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza pierwsza randka była w kawiarni. Spędziliśmy tam dużo czasu, później spacer do późna. Ale nigdy bym nie pomyślała, NIGDY, że coś między nami zaiskrzy, o nie, na pewno nie po tym pierwszym spotkaniu uśmiech. Po drugim też nawet nie.
To była udana pierwsza randka, ale myślałam, że nie spotkamy się więcej niż 2-3 razy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lusiadaniel
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei poznaliśmy się na plaży w ujściu..byłam tam u mojego przyjaciela który pływa na kajtach... no i na początku jakoś mnie nie kupił...nawet powiem więcej denerwował mnie swoim marudzeniem i zrzędzeniem..ale tak się stało że natknęłam się na niego któregoś bezwietrznego dnia w mieście i poszedł ze mną poszwędać sie po sklepach i pozwiedzać ujście:) no i potem to się już samo poturlałouśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza pierwsza randka była u niego w domu. Oglądaliśmy film.
I w sumie nie spodziewałam się tamtego dnia, że tak się to potoczy aż do teraz... Traktowałam go wtedy bardziej jako znajomego. Ale wyszło jak wyszło i jest niesamowicie wspaniale. Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
łaciate
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 26

PostWysłany: Sro 22 Paź 2014, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśmy gówniarzami wtedy byli uśmiech
pytanie czy będziesz chodziła za mną byłouśmiech

więc wtedy prawie 10 lat temu w ogóle nie myślałam w kategoriach poważnych a co dopiero ślubu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu bym wtedy nie pomyślała..
Ja wtedy w innym związku, przyszłam na studia do akademika i oczekiwałam, że wyszaleję się za wszystkie czasy. Pierwsze spotkanie było wśród tłumu ludzi.. Nawet nie pomyślałabym wtedy, że on już wiedział, że zostanę jego żonąoczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym spotkaniu jeszcze tego nie wiedziałam, ale już mi coś ciągnęło do tego Faceta uśmiech
Uwielbiałam, gdy był w pobliżu, ale nie myślałam, że tak to się zakończy lol
Początkowo myślałam tylko o przyjaźni, a zyskałam i przyjaźń i miłość serduszka
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poznaliśmy się na zabawie odpustowej język Pierwsze spotkanie, pierwsze wejrzenie i coś nam obojgu drgnęło w sercu Very Happy, ale jeszcze wtedy nie myślałam, że to będzie mój mąż. W ogóle nic nie myślałam. Potem spotkaliśmy się przypadkiem na dwóch imprezach i tak się zaczęła nasza znajomość. Któregoś dnia, po miesiącu naszej znajomości ktoś się nas po prostu spytał (jakiś znajomy), czy my ze sobą chodzimy Very Happy i R spojrzał na mnie... ja się nieśmiało uśmiechnęłam... i powiedział: Tak, jesteśmy razem Very Happy, ale ja już po kilku tygodniach wiedziałam, że albo on będzie moim mężem, albo żaden inny.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eksfn
Gość





PostWysłany: Pon 19 Sty 2015, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sylwestra jak byliśmy troszkę wypici:) Ale spotkaliśmy się tydzień później już na ślubie i tak jakoś poszło;p
Powrót do góry
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pierwszych spotkaniach nie mogłam go zdzierżyć. Nie podobał mi się, bo był typem cwaniaka. Głupio jakoś chciał mi zaimponować.
Poznaliśmy się w czerwcu, po drodze się pokłóciliśmy, a w październiku byliśmy już parą. Zresztą zgodziłam się z nim być na siłę. A po miesiącu, pokochałam bez opamiętania.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikoreczka300
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Goleniów

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym spotkaniu to nie język ale poznalismy sie w szkole, wiec moze dlatego Very Happy Po 2 latach po skonczeniu szkoly, zaprosil mnie na rande. Był czarujący, nastawiałam się jedynie na krótki romans oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group