Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee gdzie, u nas musiało 8 lat minąć zanim zaczęłam Go traktować w ogóle jako kandydata na chłopaka. Gdzie tu mówić o mężu. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie.
Był okres czasu, kiedy go nienawidziłam i unikałam jak ognia język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne z nas wtedy o tym nie pomyślało, chociaż jak mówi teraz, wtedy wpadłam Mu lekko w oko, ale ta różnica wieku, poza tym myślał, że mam chłopaka (byłam świeżo po rozstaniu). Co ciekawe jak wprowadziłam się do domu gdzie On mieszkał i poznałam go trochę lepiej to stwierdziłam sama do siebie, że Jego żona będzie miała z Nim dobrze, a tu po roku coś się zaczęło... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani troche nie brałam pod uwagę, był znajomym moich znajomych i tyle język
Z czasem i biegiem lat ułożyło się samo uśmiech
Ale twierdzi, że zawsze mu się podobałam, wtedy też mimo że miałam niespełna 14lat, on 18 uśmiech
Tutaj wspomnę, że zawsze (niestety) wyglądałam na więcej język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena napisał:

Ale twierdzi, że zawsze mu się podobałam, wtedy też mimo że miałam niespełna 14lat, on 18 uśmiech
Tutaj wspomnę, że zawsze (niestety) wyglądałam na więcej język


Ja znowu póki co ubolewam nad tym (póki, bo podobno kiedyś będę się cieszyć) mam 23 lata a wyglądam na 16-17 język

A losy układają się mega niespodziewanie uśmiech Ja w życiu bym nie pomyślała, że chłopak, który w gimnazjum przegrywał mi płytki z muzyką będzie w przyszłości moim mężem uśmiech Pamiętam taki moment, że w czasach, kiedy chodził z koleżanką z równorzędnej do mnie klasy, na koniec przerwy dał jej buziaka, a mnie przeszło wtedy przez myśl, że fajnie byłoby mieć go za chłopaka oczko Potem kiedy tańczył Breakdance'a i miał występy na dniach otwartych itd. już w ogóle mi imponował Very Happy Dziś, po kontuzji, nie zostało z tej pasji już nic oprócz wspomnień, ale... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani bo czasem życie lubi tak z zaskoczenia oczko
Przynajmniej jest co wspominać, teraz moja kumpela ślub brała z chłopakiem, którego poznała przez internet, mimo iluś wspólnych lat dopiero teraz powiedzieli prawdę rodzinie jak się poznali (ja wiedziałam od początku, ale miałam przykaz milczenia).... mian rodziny bezcenna uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rik87rr
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o mnie to nie ma jeszcze takiej kobiety która by chciała ze mną być
_________________
kiedyś często przechodziłem ból pleców zwyrodnienie stawów ale znalazłem sposób na to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pandora1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Pon 19 Maj 2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego ukochanego poznałam 6 lat temu, i miałam go za kompletnego pajaca, który popisuje się i szuka jakiejś dziewczyny do zabawy, nie zwróciłam na niego uwagi mimo że starał się coś "zadziałać" w moim kierunku. Po roku spotkaliśmy się na wyjeździe wakacyjnym i zostałam na niego skazana, był jedną z nielicznych osób w moim wieku i zaczęliśmy spędzać razem czas. Po bliższym poznaniu nie okazał się jednak imbecylem Very Happy Jesteśmy razem 5 lat i myślę, że jeszcze długo ze sobą wytrzymamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sob 24 Maj 2014, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznaliśmy się przez internet... a pierwsze spotkanie mieliśmy w Carrefourze Very Happy Wiem, dziwne, ale wczesniej nie udało nam sie spotkać, on się spieszył do pracy, umówiliśmy się o 9:00 rano, a na drugi dzień ja wyjeżdzałam na 2 tygodnie i nie chcieliśmy dłużej czekać żeby się po raz pierwszy zobaczyć... Ale było naprawdę miło. Choć w życiu nie sądziłam, że go pokocham. Wydawał mi się miły, ale że to nie to. Dopiero po powrocie, jakoś stopniowo wszystko się rozwijało. A teraz? Nie wyobrażam sobie życia bez niego uśmiech
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
whiteraven
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 7 Cze 2014, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pluszak napisał:
Oczywiście, że nie.
Był okres czasu, kiedy go nienawidziłam i unikałam jak ognia język

Kto się czubi ten się lubi uśmiech
_________________
www.ultrahotonline.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group