Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 3 Sie 2012, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzw . (dziś usłyszałam od kolegi O_O) fuck friends język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Sob 4 Sie 2012, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

\.../

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 14:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak swojego 1 raz zobaczylam, to pomyslalam ze nic nie chce miec wspolnego z tym czlowiekem. Za 2 razem w ogole nie bralam go pod uwage. Za 3 razem pomyslalam ze fajny z niego facet. Za 4 ... zakochalam sie na zaboj uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pączek
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 53
Skąd: Wojkowice

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jako jedna z niewielu powiem-TAK Smile jak tylko zobaczyłam mojego K. to serducho mi mocniej zabiło i pomyślałam-kurczę, co za chłopak Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pierwszym spotkaniu stwierdziłam co ma być to będzie, a potem z randki na randkę dochodziłam do wniosku, że to ten jedyny. uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2012, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w życiu!! Dla mnie na początku był tylko synek koleżanki mojej mamy. Zamieszkałam z nim jako koleżanka, on próbował od pierwszego dnia się do mnie zbliżyć, zaprosić mnie gdzieś, pamiętam jak raz go spławiłam (do dziś mi to wypomina:P) Długo się nie męczył, po tygodniu mieszkania razem ( jeszcze był jego brat i moja koleżanka) oglądaliśmy jakiś film, przykryci wspólnie kocem, wielkim kocem... Dzień wcześniej też tak było i pod kocem dotykał swoją stopą mojej język (fajny podryw). No w każdym razie po równym tygodniu, w moje imieniny oglądając ten filmu niby usnęliśmy pod tym kocem, ja oparłam głowę o jego ramię, a on złapał moją dłoń. Najfajniejsze, że ponoć tak słodko leżeliśmy, że jego brat zrobił Nam zdjęcie i mamy pamiątkę z naszych pierwszych chwil bycia parą wesoły Wtedy zaczęło mi przechodzić przez głowę, że on mógłby być moim mężem. No i proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serwatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 889
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym (nieudanym) narzeczeństwie życie samo mnie nauczyło, że nie wszystko złoto co się świeci. Więc na początku nie myślałam o nim w kategoriach męża.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 6 Sie 2013, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego narzeczonego widywałam przez 3 lata na uczelni, zanim się poznaliśmy. Nasz wydział jest sfeminizowany i siłą rzeczy chłopaków po prostu się kojarzyło z widzenia. Poznaliśmy się dopiero pod koniec jego studiów, kiedy czekał na koleżankę, która była u mojego promotora na rozmowie w sprawie doktoratu. Kręciliśmy się oboje pod drzwiami gabinetu profesora i siłą rzeczy zaczęliśmy gadać. Nie myślałam, że coś z tego będzie, bo nie wiedziałam wtedy, że jeszcze się w przyszłości spotkamy.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w życiu Very Happy tak mi dokuczał tak próbował mnie najeżdżać i pokazać co to nie on, że przez większość czasu jak pisaliśmy byłam na niego wściekławykrzyknik Po pierwszym spotkaniu chciał abym go na do widzenia pocałowała! co za buc! oczywiście nie dostał buzi, za to na drugi dzień sam sobie zabrał buziaka no i w sumie wtedy jakoś wpadłam po uszy Embarassed Embarassed Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz, trzeba było mu dać to by Cię trafiło dzień wcześniej język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group