Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ceny bukietów ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 19 Lis 2015, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buffy249 napisał:
Jedna rzecz z którą nie mam problemu - przyszli teściowie są właścicielami kwiaciarni, mama mojego lubego już jest cała podekscytowana na myśl o skomponowaniu mojego bukietu oraz dekoracji Very Happy

ooo zazdroszczęuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra za bukiet ślubny płaciła 120 zł, a bukiet swiadkowej kosztował 90zł. Do tego butonierki były w gratis
_________________
Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Pią 15 Sty 2016, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam na stronie jednej z kwiaciarni śliczny bukiet. Zamierzam niedługo wybrać się do tej kwiaciarni i spytać o cenę. Chcę mieć złote dodatki i żółte dekoracje więc ten bukiet będzie idealny:



Bukiet znalazłam na stronie: http://kwiaciarniastrzegomska.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon 8 Lut 2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom ze Szczecina i okolic planującym ślub polecam Kwiaciarnie Agnes - duży wybór bukietów, a ceny umiarkowane. Galerie bukietów i ich ceny mogą Państwo zobaczyć tutaj: http://www.kwiaciarniaagnes.pl/oferta-kwiatow/slubne.html
Myślę że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego.
_________________
Najlepsze wesela http://www.lilapark.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bukietyzbroszekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena jak cena liczy sie efekt ! uśmiech nietypowy bukiet ślubny z biżuterii broszek jest idealny na zimowy ślub a dodatkowo wytrzyma do sesji plenerowej i pozostanie piękną pamiatką na długie lata oczko https://z-1-scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-0/p206x206/12669491_178527802510444_2143072684969650851_n.jpg?oh=09502c8bd300c6aea12dfbc3b20625b2&oe=57619C37
_________________
bukietyzbroszek.pl Edyta Anderwald
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zorbi
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 13

PostWysłany: Wto 14 Cze 2016, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wcześniej zorientować się w cenach i zobaczyć przykładowe wiązanki z danej kwiaciarni. Ja zraziłam się już jednej.
_________________
Masaż bydgoszcz to Twój wymarzony relaks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 13 Paź 2016, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania, że ceny trzeba sprawdzać wcześniej. Najlepiej porównać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreenFlower73
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sob 15 Paź 2016, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za takie zakupy nie ma sensu się zabierać bez odpowiedniego rozpoznania terenu oczko Wiadomo, że ceny w kwiaciarniach są mocno zróżnicowane, ale ja mam na to pewien patent, choć nie zawsze można go w praktyce zastosować. Akurat w pobliżu mojego domu jest kilka kwiaciarni, które stoją dosłownie obok siebie w jednym rzędzie. W takim układzie jedna przez drugą starają się klientów zachęcić i różnica w cenach bukietów ślubnych, wiązanek i wszelkich kompozycji kwiatowych wynosi czasami 30-40 złotych za zbliżone prace. Jak coś potrzebuję większego to robię wywiad w każdej po kolei i zwykle biorę najtańszą opcję, bo jakościowo wypada to wszystko podobnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma jednolitego cennika jeżeli chodzi o bukiety kwiatów, wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego na jakie kwiaty się zdecydujemy oraz od ich ilości. Najlepszą opcją jest szukać wśród kwiaciarni internetowych gdzie będzie zdecydowanie taniej.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Wto 20 Gru 2016, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że bukiet to koszt maksymalnie 200 zł. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju wykorzystanych tam kwiatów. Gdybyś poszukiwała pracowni, która wykona Ci taką kompozycję, to ja mam namiar na http://amarantkwiaty.pl/kompozycje-kwiatowe/
Mają kilka lokalizacji na terenie Warszawy i okolic. Robią piękne bukiety!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group