Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słoneczko zaświeciło Nam - 15.09.2012r
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 12:24    Temat postu: Słoneczko zaświeciło Nam - 15.09.2012r Odpowiedz z cytatem

Nadeszły ostatnie nerwowe dni i dla Nas...

W sumie zaczęło się powoli już w czwartek. Od rana poszłam na paznokcie, później podjechaliśmy jeszcze po kosze na podziękowania dla mam i zapakowaliśmy wszystkie napoje i alkohole do autka. Wieczorkiem zajęłam się ozdobieniem kieliszków do szampana i wydrukowaniem wierszyka na podziękowanie dla mam (było w takiej kolorystyce jak zaproszenia).

Piątek zaczął się nerwowo bo trzeba było jechać z rana kupić owoce i je zawieźć razem z napojami, alkoholem i innymi dodatkami na salę a teściowa się uparła, że też chce jechać (a w aucie były kosze o których przecież miała się nie dowiedzieć) ostatecznie się jakoś udało bez zepsucia niespodzianki uśmiech Mój chrzestny, który miał Nas zawieść do ślubu nie dojechał z Niemiec w czwartek ani nie dawał znaków życia więc popołudnie trochę nerwowe było czy wszystko jest ok. Po 16 pojechaliśmy wypucować Nasze autko zajęło nam to prawie dwie godziny ;o Zabraliśmy też suknie od dziadków. Wieczór zakończył się miłą wiadomością bo przed 22 przyjechał wujek Very Happy

Noc z piątku na sobotę do najlepszych nie należała bo oboje kręciliśmy się strasznie język
Pobudka o 7, zjedliśmy śniadanko i poszliśmy do kościoła bo o 8 mieli przyjechać robić dekorację w kościele. Jak zobaczyłam mój bukiecik byłam zachwycona radosny ale okazało się, że kobietka zapomniała zrobić kwiatów dla świadkowej a do tego jednej paczki kwiatów do dekoracji nie wzięła. Jako, że to znajomi to podjechaliśmy do hurtowni dokupić kwiatki a ona w międzyczasie zrobiła bukiecik świadkowej. Było już przed 9 więc przyjęliśmy od nich życzenia i pojechaliśmy po ciasta. Ciasta robili znajomi więc tam wszystko było ok ale jak podjechaliśmy po tort niestety był problem. (Zamówiliśmy początkowo tort – u Sowy - na 32 porcje ale że byłoby trochę mało to zmieniliśmy od razu na 40porcji i na prostokątny.) Przyjeżdżamy po tort a dziewczyna przynosi okrągły, smutne spojrzenie na M. ale myślę sobie trudno i tak będzie dobry język ale moment coś za mało dopłaciliśmy ! Okazało się, ze mamy tort na 32porcje – myślałam, że szału dostane wnerwiony ostatecznie pożyczyli nam stojak i dokupiliśmy mniejszy torcik z 0,5kg upustem. Zaczął Nas czas gonić bo na 10.30 teściowa miała być u fryzjera a tu już była 10 a na sale trzeba jeszcze jechać. Była z 5 minutowym zapasem na miejscu a my podjechaliśmy po moją siostrę żeby ją zabrać do fryzjera. Weszłyśmy do fryzjera równo o 11 a tam dziewczyna jeszcze siedziała usiadłam dopiero o 11.25 na fotel bezradny i nerwowo zerkałam na zegarek bo przecież po mnie jeszcze moją sis miała uczesać. Wujek przyjechał po nas o 13.30 zabraliśmy makijażystkę po drodze i wujek mnie odstawił z nią pod domem M., a z siostrą pojechał do mamy żeby się ubrała. W sumie o 14.20 byłam już umalowana w międzyczasie przyjechała moja mama z siostrą i wujkiem. Do malowania usiadła teściowa, a później moja mama. O 15 przyjechał fotograf, i zaczęła się nerwówka, ja męczyłam się dopiero żeby zawiązać ładnie krawat M. bo wcześniej nie chciał zły Wujek pojechał po dziadków, żeby ich podwieźć do kościoła . Była 15.25 za oknem pada ja jeszcze nie ubrana, a przecież jeszcze błogosławieństwo ! Najpóźniej o 15.40 mieliśmy być pod kościołem żeby dać świadkom obrączki i karteczki od spowiedzi. Na szczęści do kościoła kawałek ale wujka nie ma!! Byłam już tak zmęczona i zestresowana, że było mi strasznie nie dobrze;( Deszcz przestał padać. Zjawił się wujek i pod kościołem byliśmy o 15.50 świadek czeka ale gdzie jest świadkowa pytajnikpytajnik krzyk Podjechała o 16.55 (okazało się, że nie miała z kim synka zostawić bo brat nawalił)poszli szybko do Księdza. Słoneczka nie było, dosyć mocno wiało a ja nie miałam nic do okrycia więc weszliśmy już do kościoła.

Dzwony biją godzinę 16, my stoimy w drzwiach i serce zaczęło mi walić jak szalone. Minęło jeszcze kilka długich minut, organista zaczyna grać, ksiądz do Nas podchodzi i dziękuje, że właśnie jego wybraliśmy. Idziemy z uśmiechem za Księdzem, oczywiście wszyscy się patrzą na Nas, M. ściska mnie mocno za rękę a jak zobaczyłam Mamy to mi się oczy zaszkliły buja w obłokach Okazało się, że po raz pierwszy ten Ksiądz celebruje ślub i był tak samo zdenerwowany jak my język Kazanie było piękne, cała msza była cudowna. Przy przysiędze M. patrzył się na mnie z uśmiechem i zaszklonymi oczkami i jak jeszcze zaświeciło Nam słoneczko prawie się rozkleiłam. Nadeszła moja kolej trzymałam się żeby się nie popłakać,a nogi tak mi się trzęsły, że na pewno było to widać – M. z uśmiechem szepnął nie płacz i jeszcze bardziej ścisną mnie za rękę. Jakoś udało mi się nie rozpłakać ale głos drżał mi bardzo a jak to wyszło przekonam się jak film zobaczę. Cały czas się uśmiechaliśmy, Ksiądz też się ciągle uśmiechał i to dzięki niemu też mieliśmy uśmiechy na twarzy.

Wychodzimy z Kościoła i posypał się ryż i kolorowe a'la konfetti przygotowane specjalnie dla Nas przez koleżankę (od niej również mieliśmy flet na mszy), mieliśmy jeszcze tubę z płatkami róż ale wujek z samochodu zapomniał wziąć i ją wykorzystał przy życzeniach. Życzenia to był chaos każdy gdzieś z kimś stał i gadał ;D Najpierw życzenia złożyli nam świadkowie, później reszta a obie mamy w takim szoku były, że gdzieś obok stały i w końcu je ktoś przywołał do porządku hehe.

Nie obyło się bez bramy zrobionej przez podrzędne pijaczyny zły ale męskie towarzystwo zrobiło z nimi porządek.

Na sali przywitała Nas menadżerka chlebem i solą, po czym mój mąż wziął mnie na ręce i wniósł na pierwsze piętro ! ;o (bo Nasza sala była na piętrze). Był szampan i tłuczenie kieliszków (głupio kelnerka zrobiła bo mojej siostrze kieliszka nie dała – jest młodsza ale no bez przesady, no trudno). Później było gorzko chyba z 10 razy, obiad i pierwszy tanieć, który nawet się udał i reszta zabawy, która mimo obawy wyszła super. Tort piętrowy wyglądał świetnie. Oczepiny były chociaż miało nie być uśmiech Żałuję tylko, że fotografa nie mieliśmy na sali bo fotki są słabe a kamerzysta(znajomy) musiał jeszcze przed tortem wyjść ;(

Ogólnie wrażenia wszystkich bardzo pozytywne, każdy zadowolony bardzo no i oczywiście My również. Teraz troszkę smutno i pusto, bez tych emocji przygotowań do ślubu w zanadrzu mam jeszcze poprawkę (do, której trzeba się powoli zacząć przygotowywać) no i jak się wszystko ułoży to będziemy się niedługo remontem miekszanka Naszego martwić uśmiechnięty

Za wytrwałe przeczytanie relacji bardzo dziękuję! Jak będą fotki to na pewno wstawię Very Happy
_________________



Ostatnio zmieniony przez slonko89 dnia Pią 21 Wrz 2012, 12:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje! Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia! uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Oby słonko już nigdy nie przestało Wam świecić kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarodziej
Najlepsze życzenia wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego bukiet
czekam na zdjęcia uśmiech wykrzyknik
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej wspólnej drodze życia. Niech Wam się wiedzie.
Również chętnie zobaczę fotki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa049
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 588
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Słoneczego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego pięknego:) Słoneczka na całe wspólne życie! uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group