Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak to Marga wyszła za ten mąż :).
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 0:15    Temat postu: Jak to Marga wyszła za ten mąż :). Odpowiedz z cytatem

Kochane!

Wiem, że długo Wam kazałam czekać, jednak fizycznie nie byłam w stanie dopełnić obowiązku zdania relacji ślubnej, tyle się działo przez te kilka dni po Wielkim Święcie, że dosłownie padałam na pyszczek - a na Teneryfie mieliśmy całkowity odpoczynek od mediów, zatem siłą rzeczy nie mogłam Was tu dopieścić relacją, jednakże niniejszym to czynię uśmiech.


Byliśmy wtedy jeszcze w domku, podekscytowani i nieco zdenerwowani, ale bardzo szczęśliwi. Najbardziej wzruszającym elementem ceremonii domowej było błogosławieństwo Rodziców, wszystkim nam się oczy zaszkliły łzami, łącznie z moim Kochanym Tatą, który nie jest skłonny do wzruszeń.

A dzień minął nam bardzo spokojnie, ze zdenerwowania ciągle żartowałam uśmiech. Moja Świadkowa bardzo mnie wspierała, jak również cała Rodzinka. W kościele moja Kuzynka sopranistka zaśpiewała nam pięknie Ave Maria, Brat przeczytał Czytanie, a Wujek udzielił slubu - ale ja i tak widziałam tylko błękitne, pełne miłości oczy mojego Wybranka uśmiech. Byliśmy nezmiernie spokojni, szczęśliwi i wzruszeni, pełni nadziei na wspaniałą wspólną przyszłość.

Po kościele oczywiście życzenia, uśmiechy, szampan w restauracji, przemowa Tatusia i pierwszy taniec - piosenka "Syn Księżyca", zaśpiewana po hiszpańsku przez niezrównaną Kuzynkę, pięknie się wpisała w najjaśniejszą od wielu lat pełnię, przy bezchmurnym niebie i wymarzonej pogodzie. Potem szaleliśmy wszyscy pospołu, w tym oczywiście Panna Młoda o niespożytej energii uśmiech, wybiła północ, na salę wjechał tort, przy dźwiękach ostrej rockowej muzy i z fajerwerkami. Spałaszowaliśmy po kawałku i oddaliśmy się dalej zabawie, wraz z naszymi gośćmi. Tany trwały, dopóki grała orkiestra, goście świetnie się bawili od pierwszych do ostatnich taktów. Wychodzili uśmiechnięci i zadowoleni, a my byliśmy dumni, że wszystko wspaniale się udało, mimo że nie jesteśmy perfekcjonistami. Wszyscy usługodawcy zdali egzamin na 6, byłam bardzo usatysfakcjonowana, że moje sugestie co do wystroju sali, fryzury, bukietu, makijażu, zostały nie tylko wysłuchane, ale i twórczo rozwinięte.
Będę Wam stopniowo służyła radami, tak jak i Wy mnie służyłyście, za co serdecznie dziękuję! Również bardzo dziękuję za wsparcie i pamięć o mnie, szczególnie pewnym Potworkom, wysyłającym PW w imieniu Społeczności oczko.
Wink
_________________



Ostatnio zmieniony przez Marga dnia Sro 16 Maj 2012, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Marga! Bądźcie zawsze tak w siebie wpatrzeni jak w tym Waszym Dniu kwiatek kwiatek kwiatek
Byliście naprawdę piękną Parą Młodą! Super, że wszystko udało się tak jak powinno uśmiech
P.S. Powróć do "buchnięcia majem" jakoś, boski jest ten tekst uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekałyśmy na tą relację lol
Piękna Młoda para, piękna relacja

Świetnie,że wszystko się udało uśmiech
Gratulacje wykrzyknik! kwiatek

ps, śliczne bolerko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margo, wyglądaliście przepięknie! Wszystko idealnie dobrana, dopracowana. Najmilej, że sami jesteście bardzo zadowoleni i wszystko poszło lepiej niż sobie zaplanowaliście:) Dużo szczęścia na nowej drodze życia!uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! szampan



Pięknie wyglądaliście, ładna relacja... no i, witaj z powrotem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooooooch jestem w pracy, ale nie mogłam sobie pozwolić na to, by Ci nie pogratulować! uśmiechuśmiechuśmiech Wyglądaliście pięknie! uśmiech Cieszę się, że wszystko poszło tak, jak planowaliście. Gratulacje i wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia! uśmiech:*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marguś - pięknie! Cieszę się, że wszystko gładko poszłouśmiech. Życzę Wam by Wasza od teraz wspólna już droga była pełna pięknych wydarzeń i przyjaznych ludzi i abyście szli nią aż do samego końca z uśmiechem, wiarą i nadzieją. Kochajcie się już tak zawsze :*!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękni Państwo Młodzi - serdeczne gratulacje i oczywiście morza miłości, i jak to już ktoś powiedział - obyście zawsze tak czule na siebie patrzyli uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Wam wszystkim dziękuję!
Specjalnie dla Kasztanowej - zmiana napisu uśmiech. Nie wiedziałam, że ta buchnięta wiosna tak Wam się podoba uśmiech.

Obiecuję dostarczyć więcej zdjęć, gdy dotrą od fotografa uśmiech, może i coś więcej Wam napiszę. Ale zdjęcia umieszczam tylko na trochę, bo nie lubię siebie krążącej po necie uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Sro 16 Maj 2012, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
Dużo dużo szczęścia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group