Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Martita i Pituś :) Oceany wspomnień 14.07.2012
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:04    Temat postu: Martita i Pituś :) Oceany wspomnień 14.07.2012 Odpowiedz z cytatem

Relacja ślubna ( przepraszam za chaotyczność)
Nasze przygotowania zaczęły się juz tydzień przed ślubem, robienie kul i innych dekoracji. Od środy stroiłam z moimi przyjaciółkami sale, codziennie po 10 godzin Rolling Eyes Jeszcze w piątek o 23 byłam z Pitusiem doglądnąć czy wszystko gra. Oczywiście okazało się że wszystkie balony z helem padłu smutny
W sobotę juz na 8 byłam umówiona na fryzure, ze względu na welon fryzura była calkiem inna niż miała być język Makijaż został wykonany bardzo starannie ( 3 razy mazany język )
Przyjechałam do domu i okazało się, że moja świadkowa juz czeka. 20 minut pozniej był juz fotograf i kamerzysta. w ciągu 10 minut zrobili mi przemeblowanie, wiedzieli co i jak ma stać, a my z mamą myślałyśmy nad tym pół dnia uśmiech
Shocked
Zaczęli się zjezdzać pierwsi goście i na końcu przyjechał moj Pituśwykrzyknik! Wyglądał nieziemsko! Wysiadł, ucałował mnie w dłoń wręczył bukiet , który padł już u niego w domu) a potem dostałam jeszcze buziaka w usta uśmiech Następnie błogosławieństwo. Nie obyło się bez pary łez ze strony rodziców, my natomiast bylismy dziwnie spokojni.
Po błogosławienstwie wyruszyliśmy do kościoła, moja ciocia musiała mi biec po szklankę wody, ponieważ z wrażenia zaschło mi w ustach uśmiech
Do ołtarza poprowadził nas ksiądz, nie pamiętam nic oprócz tego, ze miałam oczy pełne łez ze wzruszenia. Msza była przepiękna, ksiądz poprowadził ja bardzo osobiście, kazanie było bardzo ciepłe, kilka razy goście śmiali się w głos Very Happy Ksiądz na głos powiedział, że w tym małżeństwie będę rządzić ja język Ale za to Piotra tak wychwalał, że pracowity, ze religijny, ze świetnie wychowa nasze dzieci.
Bylismy cały czas uśmiechnięci, zero stresu, no naprawdę zero. Przysięgę składaliśmy patrząc sobie w oczy i trzmając się za ręce.
Całej ceremonii dopełnił przepiękny gest ze strony naszego proboszcza, który zaprosił gości do ucałowania relikwi Ojca Świętego, na którego ołtarz później złożyliśmy jego ukochane czerwone róże.
No a potem oczywiście ryż grosze i cukierki pod kościołem, zyczenia i na salę uśmiech
Juz przed remizą czekali rodzice z chlebem i solą, potem przeniesienie przez próg i rozbicie kieliszków.
Zabawa była świetna, goście siedzieli do 7 rano, a potem jeszcze do 9 pod domem język
Rodzice byli zachwyceni z albumów uśmiech To był strzał w 10 uśmiech W albumie dostali 10 zdjęć z sesji narzeczeńskiej i po sesji poślubnej nasz fotograf doklei im resztę zdjęć uśmiech
W poprawiny goście bardzo dopisali, zabrakło niespełna 20 osób i zabawa trwała do 3 nad ranem uśmiech
Myślę, ze jak będę miała więcej zdjęć to będę do kazdego robić krótka relację uśmiech

no to parę zdjęć które mam od znajomych










a tutaj kawałek dekoracji uśmiech


Jak tylko otrzymam jakiekolwiek zdjęcia od Marka- naszego fotografa to wrzuce uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna relacja ! Wyglądaliście wspaniale uśmiech
Jestem fanką Twojej fryzury i tej ślicznej dekoracji wesoły)

Gratuluję i życzę samych cudownych wspólnych lat róża
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! bukiet
Pięknie wyglądałaś, fryzura rzeczywiście śliczna Smile
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Martita uśmiech
Wszystkiego dobrego uśmiech wykrzyknik
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martitko, spokoju, zgody, radości, ufności, czułości i namiętności uśmiech
Śliczne z Was małżeństwo, śliczny dzień na ślub ( Very Happy ), wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojego męża uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądaliście uśmiech Gratulacje!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martitko wyglądałaś cudownie, fryzura genialna, suknia też baaardzo w moim guście uśmiech Dużo dużo szczęścia i miłości Młoda Paro uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczęścia szczęścia i jeszcze raz dużo szczęścia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justark
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 406
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglądałaś pięknie uśmiech wszystkiego najlepszego bukiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 20 Lip 2012, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego naj uśmiech
fryzurka faktycznie extra!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group