Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fantazja i M. - 30.06.2012 r.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 21:46    Temat postu: Fantazja i M. - 30.06.2012 r. Odpowiedz z cytatem

Przyszła kolej i na mnie uśmiech Nasz Dzień dla Was Dziewczynki:

Od samego rana świeciło słońce i z godziny na godzinę robiło się coraz goręcej. Tak jak myślałam musiałam M. przypomnieć o odbiorze kwiatów bo niestety by zapomniał oczko Fryzjerka i makijażystka spisały się na medal (obie wyrobiły się przed czasem). Dzięki temu miałyśmy ze świadkową prawie godzinę na ploteczki już u mnie w domu. Nie odczuwałam żadnego stresu (natomiast świadkowej drżały ręce). Około 15.10 przyszedł M. z rodzicami i rodzinką. Zaszkliły mu się oczy gdy mnie zobaczył lol Błogosławieństwo wyszło błyskawicznie, prawie wszyscy się popłakali, a ja... a ja miałam stan przedgłupawkowy język Suszyłam zęby do wszystkich i śmiać mi się chciało, że się aż tak wzruszają. Po błogosławieństwie chciałam już iść do auta, ale zegarek wskazywał dopiero 15.20 Shocked tym sposobem mieliśmy 20 minut żeby sobie porobić fotki z każdym, kto był w domu. Około 15.40 wyszliśmy. Już na klatce przeżyłam szok - sąsiadki ustroiły klatkę kwiatami - nic o tym nie wiedziałam, zrobiły mi niespodziankę - wyszło przepięknie uśmiech Zeszliśmy na dół, a tam oprócz gości czekało też mnóstwo sąsiadów i gdy nas zobaczyli zaczęli klaskać uśmiech Przed blokiem stało nasze autko - M. ze świadkiem pięknie je przybrali uśmiech Mieliśmy dwie bramy (właściwie M. miał dwie, bo ja się załapałam dopiero na tę drugą). Odnośnie bramy właśnie. Wyjeżdżaliśmy osiedlową uliczką do głównej ulicy a tam na samym końcu stoją chłopaki z osiedla, ze stoliczkiem, kwiatami (we 4) a przed nimi... jakiś dres z łańcuchem i kijem bejsbolowym (w czapce i wielkich okularach przeciwsłonecznych) - szybko mi przez głowę przeleciało kto to może być, dopiero jak się odezwał to poznałam, że to mój brat cioteczny! Świetnie to wymyślił! Chłopaki się potargowali i pojechaliśmy dalej. Do kościoła dotarliśmy dosłownie za pięć, ale czekaliśmy chwilę na dworze, żeby poprzednia para mogła przyjąć życzenia. Później weszliśmy do kościoła. Mama M. miała łzy w oczach, gdy wchodziliśmy. W kościele było strasznie duszno, bałam się że zemdleję - nie było czym oddychać. Przysięga wyszła ponoć bardzo fajnie, mówiliśmy głośno i spokojnie uśmiech Ja znów suszyłam ząbki do mojego Pana Młodego a później on do mnie uśmiech Msza minęła szybciutko, moment i musieliśmy wychodzić. Przed kościołem czekało na nas (oprócz gości oczywiście) mnóstwo fruwających baniek mydlanych (wyszło pięknie). W międzyczasie zdążyliśmy się pozdrowić z koleją parą (znaliśmy się z nauk). Po życzeniach wsiedliśmy do autka i ruszyliśmy do sali. Wszyscy goście trąbili, zablokowaliśmy największe i główne rondo w mieście (zrobiliśmy ze 3 okrążenia ciągle trąbiąc, a goście w swoich autach za nami uśmiech ) - nawet kierowca tira nas pozdrawiał swoim baaardzo głośnym klaksonem uśmiech Dotarliśmy pod salę, my z M. niewydarzeni i zamiast najpierw pocałować chlebek to za kielonki złapaliśmy oczko oba się później pięknie rozbiły uśmiech M. wniósł mnie na salę, zaśpiewano nam sto lat, zjedliśmy obiad i przyszedł czas na pierwszy taniec (poszło gładko uśmiech ). Później ruszyła zabawa. Zespół świetnie zabawiał gości, parkiet ciągle był pełny uśmiech Mnóstwo gości ich chwaliło i dopytywało jaki to zespół i skąd - także dobrze wybraliśmy uśmiech Kamerzysta też sympatyczny człowiek - ciągle nam podpowiadał a po sali poruszał się jak cień - nie był nachalny i nie łaził ciągle za nami. Nim się obejrzałam przyszedł czas na oczepiny. Welon złapała osoba towarzysząca naszego kumpla, a krawat kolega, do którego na wesele idziemy 28 lipca uśmiech Po rzucie welonem i krawatem były ze 2 zabawy dla wszystkich gości i jedna dla nas (ostatnia fotka) - odpowiadaliśmy na pytania - śmiechu było co niemiara (np. na pytanie "kto jest lepszym kierowcą" oboje podnieśliśmy karteczkę z "JA", a goście się zdziwili, że na pytanie "kto będzie trzymał kasę" zgodnie stwierdziliśmy, że jednak to będę ja, a nie M. jako facet uśmiech ). Po oczepinach ruszyliśmy do dalszej zabawy. Nim się obejrzałam na dworze świtało. Powoli goście zaczęli się rozchodzić. Wychodząc bardzo chwalili wesele. Wczoraj i dzisiaj odebraliśmy mnóstwo telefonów od zadowolonych gości uśmiech Spać położyliśmy się po 6 rano. M. musiał uwolnić mnie z sukni i z tony wsuwek na głowie oczko Suknia straciła kilka falbanek z samego dołu (ostatni dolny rząd prawie w całości oczko ) i z gorąca zrobiła się mocno brudna od wewnątrz. Fajnie jest założyć taką suknię, ale dobrze że raz w życiu bo to trochę męczarnia oczko Wczoraj były poprawiny u M. na działce dla najbliższej rodziny (w sumie wyszło coś ze 30 osób). M. tata w tajemnicy zorganizował dwóch grajków (z akordeonem i bębnem) i tak rozkręcili imprezę, że były i tańce i przyśpiewki i masa śmiechu uśmiech Wróciliśmy naprawdę zmęczeni, ale to nie przeszkodziło nam usiąść w łóżku z winem w kieliszkach, rozłożyć wokół siebie kartki z życzeniami i czytać te wszystkie miłe słowa (i nie tylko słowa oczko ). Dostaliśmy nawet kilka kartek (i prezentów - papierowych oczko ) od osób, które nie mogły przyjechać a były zaproszone. Zmęczeni zasnęliśmy i spaliśmy snem sprawiedliwych do samego południa uśmiech Achhhh to co był za ślub... i jakie wesele uśmiech






_________________


Ostatnio zmieniony przez Fantazja dnia Pon 2 Lip 2012, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazjo, gratulację! Życzę Wam fantazyjnego oczko życia
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Fantazjowykrzyknik Piękna relacja, aż się z uśmiechem czyta uśmiech
I Wy tacy śliczni, z Ciebie to modelka jest! Suknia prezentowała się bosko serce


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudna relacja wykrzyknik
Życzę Wam dużo szczęścia i miłości wykrzyknik I tak jak napisała Pralinka, niech Wasze życie będzie fantazyjne uśmiech
szampan kwiatek
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech Piękne zdjęcia oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super relacja uśmiech Wszystkiego dobrego bukiet wykrzyknik
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to wszystko pięknie opisałaś Very Happy prześlicznie wyglądaliście uśmiech
Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze dla Was bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja czerwcowa wspólniczko niedoli.
Gratuluję relacji, zdjęć, wszystkiego.
lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za wszystkie życzenia uśmiech

Karolinko - i ja (właściwie to My) Tobie i Twojemu Mężowi gratulujemy serdecznie uśmiech Miłości, Kochana, przede wszystkim niegasnącej miłości uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez Fantazja dnia Pon 2 Lip 2012, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina czekamy na Twoją relację uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group