Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Margowe Maleństwo
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:32    Temat postu: Margowe Maleństwo Odpowiedz z cytatem

Niniejszym ulegam oczekiwaniom i zakładam oficjalny wątek ciążowy uśmiech.

1. Początek. Dowiedzieliśmy się o ciąży 7. maja, choć byłam świadoma, ze test mogę wykonac już piątego. Ale jakoś czułam, że może być pozytywny, z tego względu nie chciałam sobie i mężowi dodawać więcej emocji, i tak było ich mnóstwo w dniu ślubu. Zatem siódmego maja, o godzinie 23.40, dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Byliśmy wciąż niewyspani po ślubie i poprawinach, a o drugiej w nocy jechaliśmy na lotnisko. Oczywiście, zasnęliśmy na pół godzinki, może nawet mniej, bo szczęście było obezwładniające. Ja się popłakałam na kibelku, mój mąż kręcił głową z niedowierzaniem i miał łzy w oczach... Nasza podróż na lotnisko była niezapomniania i magiczna. Potem podczas podróży poślubnej co rusz wspominaliśmy, że jesteśmy tam we trójkę, ciągle jeszcze temu niedowierzając. Cały tydzień była to nasza słodka tajemnica, przeżywaliśmy podwójne szczęście - jako małżonkowie i świeżo upieczeni rodzice.

2. Wizyta u ginekologa i poinformowanie rodzinki. Po pierwszej wizycie u ginekologa wiadomo było tyle, że jest pęcherzyk ciążowy i jestem w piątym tygodniu ciąży. Zaopatrzeni w papierek poinformowaliśmy Rodziców i Teściów po powrocie z podróży poslubnej. Pokazaliśmy im najpierw zdjęcia i filmy z podróży, na deser zostawiając tę informację. Moi na początku zaniemówili, bardzo zaskoczeni, następnie nas uściskali i powiedzieli, że tylu wzruszeń naraz nigdy nie przeżyli. Rodzice męża też byli przeszczęśliwi, tym bardziej, że pięć miesięcy przed nami ich córka też będzie miała dziecko. Zatem wnuczka szybko doczeka się towarzystwa uśmiech.

3. Ciąża ma swoje prawa uśmiech. Od tamtej pory wszystko jest dobrze, trafiłam na rewelacyjnego lekarza prowadzącego i jestem na L4, bo po pierwsze, moja firma nie jest przyjaznym miejscem dla ciężarnych, praca wymaga ogromnego wysiłku intelektualnego, a po drugie - bardzo kiepsko znoszę ten pierwszy trymestr. Ciągle mnie mdli, poza kilkoma dniami przerwy, które miałam dwa razy non stop wymiotuję - od dwóch do czterech razy dziennie. Mimo że posiłkuję się i imbirem, i mammarinem, nic nie pomaga, swoje muszę zwrócić smutny. Lekarz mówi, ze dopóki jest to średnio dwa razy dziennie, nie mam czym się przejmować, każe tylko dużo pić. Poza tym, wszystkie wyniki są bardzo dobre, nie ma żadnych problemów z Maleństwem, a we wtorek czekają nas badania prenatalne.

Od środy zaczynam 13. tydzień przygody z Maleństwem uśmiech. Trzymajcie kciuki, żebyśmy oboje rośli zdrowo i żeby nam było dobrze, jemu wewnątrz, mi na zewnątrz uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniolinek
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 173
Skąd: z Krainy Oz

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się bardzo i przyznam ze wyczekiwałam na Wasz wątek Very Happy
Marga czyli podatna na wpływy innych jesteś , tak ? język
Będę częstym gościem o ile oczywiście pozwolisz, zresztą jak nie pozwolisz to będę się i tak wpychać lol
Kciuki trzymam mocno
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy kiedy chcę, jestem uśmiech. Sama myślałam o tym wątku, a Wy tylko przyspieszyłyście moją decyzję język. Zapraszam, wstępuj, kiedy chcesz uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje w oficjalnym wątku marga uśmiech
powodzenia dla ciebie i maluszka! oby wszystko było po twojej myśli.
czujcie się dobrze i rośnijcie zdrowo lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też się tu rozgoszczę język Marguś jeszcze raz gratuluję i życzę aby drugi trymestr wynagrodził Ci męczarnie z pierwszego język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja, już za chwilę badania prenatalne. Leci leci- niedługo będziesz grubasem Twisted Evil
Oby dobre samopoczucie szybko wróciło!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihi, już sobie myślę, jaka w sylwestra będę atrakcyjna uśmiech. Jeszcze trochę cierpliwości i pewnie niedługo zapomnę o mdłościach uśmiech. Dziękuję za gratulacje i trzymanie kciuków uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 29 Cze 2012, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm już jest! Cieszę się, że rozważyłaś moją propozycję oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob 30 Cze 2012, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Margo!uśmiech Niesamowity był ten Wasz maj;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sob 30 Cze 2012, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i ja!! uśmiech
i będę tu bardzo często zaglądać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 1 z 72

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group