Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

atina - i nasz ślub 09.06.2012
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 22:13    Temat postu: atina - i nasz ślub 09.06.2012 Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Mam lekkie opóźnienie, ale mam problem z internetem. Chcę Wam opowiedzieć w skrócie ten nasz piękny dzień.
Na samym początku powiem tylko tyle, cieszę się, że ślub bierze się raz w życiu uśmiech większy stres niż przed obroną uśmiech

Wstałam po godzinie 6, pogoda była śliczna. Nie chciało mi sie z łóżka wstawać, ale musialałam przygotować się na przybycie fryzjerki. Czesała mnie od 8 do 10. Na 10.30 byłam juz u kosmetyczki.
O godzinie 13 zaczęłam się ubierać, no i się zaczęło. Myślałam, że serce mi wyskoczy, albo stanie. Stres i nerwy okrutne. Ulżyło mi dopiero po komunii w kościele :)Przy błogosławieństwie w oczach stanęły mi łzy, ale się powstrzymałam od płaczu uśmiech. To samo działo się podczas wchodzenia do kościoła, też udało mi się w jakiś sposób opanować lawinę łez, jaka gromadziła mi się w oczach. Przejęzyczyłam się raz podczas przysięgi, ale udało mi wybrnąć z twarzą uśmiech Ogólnie wszystko poszło dość dobrze.

Po ceremonii przed kościołem obrzucili nas groszami i cukierkami, były życzenia i dużo uśmiechu. Od tego wszystkiego zaschło mi w gardle. Modliłam się, żeby się czegoś napić. Dlatego ucieszył mnie fakt, że życzenia się kończą i jedziemy na salę, gdzie będzie szampan. Niestety zapomniałam, że najpierw jest poczęstunek chlebem uśmiechuśmiech

Po przywitaniu mój mąż przeniósł mnie przez próg, tak jak należy i jeszcze okręcił na sali. Później oczywiście jeszcze toast, gorzko i obiadek uśmiechuśmiech

Po obiedzie pierwszy taniec, nie chodziliśmy na kursy, ale wyszło nam rewelacyjnie. Wszyscy mówili, że naturalnie i z uśmiechem :)Zespół był wspaniały, specjalnie dla nas nauczyli się piosenki shanii twain, którą wokalistka zaśpiewała perfekcyjnie. Jej głos powalał wszystkich. Zaraz potem był tort, na deser. I tu był problem uśmiech chcieliśmy mały kawałek, bo nie przepadamy oboje za słodkim, ale okazało się, że trudno nam będzie go wyciągnąć uśmiech:)Bo nie było aż tak małych naczyń do wyciągania. Tak mi się dłużył ten czas, że aż rumieńce nabrałam. Ale w końcu się udało uśmiech Tort był pyszny.

Od razu po krojeniu i karmieniu przyszedł czas na podziękowania dla rodziców uśmiech Wręczyliśmy rodzicom poduszeczki uśmiechuśmiech Nie obyło się bez wzruszenia uśmiechuśmiech

Zaczęła się zabawa uśmiech Parkiet cały czas był pełny. Co dwie godziny był ciepły posiłek. Nawet jak ktoś się spóźnił, kelnerzy od razu dostrzegali te osoby i przynosili gorące posiłki, nawet po 10 minutowym spóźnieniu. Także obsługa znakomita, z resztą tak jak jedzenie uśmiech

Koło godziny 18-19 pojechaliśmy na zdjęcia. Bardzo szybko się uwinęliśmy. No i bardzo się z tego faktu cieszyliśmy, bo później zaczęło padać. Pogoda była idealna. Każdy mógł się ochłodzić pod parasolami na ogrodzie restauracji.

Mały incydent był podczas zabawy o 24. Jeden chłopak był okrutnie zazdrosny od swoją dziewczynę, która złapała podwiązkę. Ale bijatyki nie było uśmiech tylko głupia wymiana zdań. Oprócz standardowego rzucania musznikiem i podwiązką była jeszcze zabawa w parach. Dziewczyny tworzyły w środku jedno koło, a partnerzy na zewnątrz drugie i obracali się w przeciwnym kierunku. Gdy muzyka przestała grać, pary musiały się jak najszybciej odnaleźć, dziewczyny przejść pod nogami i wskoczyć na plecy. Ostatnia dziewczyna odpadała razem z chłopakiem.

No i tak od godziny 3 zaczęli powoli goście wychodzić. Ostatni żegnali się po godzinie 4. My opuściliśmy sale przed 6.

Bardzo szybko ta noc minęła, byłam zła, bo bawiłam się wyśmienicie. Jak nie na swoim weselu. Z alkoholem też się zbytnio nie ograniczaliśmy, bo praktycznie z parkietu się nie schodziło, więc nie uderzał nam do głowy.

Na zakończenie powiem tylko tyle, że jestem zadowolona z naszego ślubu i wesela. Wszystko było tak jak być powinno. Nie mogę na nic narzekać prócz tego nieszczęsnego stresu.
Goście byli zadowoleni i to jest najważniejsze. Wszystkiego było pod dostatkiem. A o to na weselu chodzi. Muzyka i jedzenie ma być 1 klasa i tak było uśmiechuśmiech

Pozdrawiam:)
_________________



Ostatnio zmieniony przez atina dnia Pon 25 Lut 2013, 21:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 22:37    Temat postu: Re: atina - i nasz ślub 09.06.2012 Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Bardzo szybko ta noc minęła, byłam zła, bo bawiłam się wyśmienicie. Jak nie na swoim weselu.

Właśnie powinnaś napisac - jak na SWOIM weselu Very Happy

Gratuluję serdecznie i życzę samych pogodnych dni bukiet
Pięknie wyglądaliście uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna relacja uśmiech Wszystkiego dobrego dla Was uśmiech
Jeśli to nie problem to pokaz zdjęcie swojej fryzurki,może być na pw oczko Bardzo mnie zaintrygowała język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego dobrego:) wspaniała relacja uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja uśmiech Wszystkiego najlepszego!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Fajna relacja uśmiech Wszystkiego dobrego dla Was uśmiech
Jeśli to nie problem to pokaz zdjęcie swojej fryzurki,może być na pw oczko Bardzo mnie zaintrygowała język


Jak znajdę odpowiednie zdjęcie to Ci prześle, tył był fantastycznie upięty. Dziękuje Wam serdecznie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wspaniałego ślubu i wesela i składam najlepsze życzenia na wspólne życie z mężem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina, gratulacje Very Happy I wszystkiego najlepszego dla Was! szampan szampan szampan
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego najlepszego! bukiet
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze,że już po stresie uśmiech
Wszystkiego najcudowniejszego wykrzyknikwykrzyknik! róża
Pięknie wyglądaliście

Też poproszę o zdjęcie fryzurki , bo z daleka widać, że śliczna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group