Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Euro 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ładne były obydwie bramki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt. Wynik odzwierciedla zaangażowanie obu drużyn uśmiech. Piękny mecz!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Karmi też daje radę uśmiech.

A lecha bezalkoholowego próbowałaś? Normalny smak piwa uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ee, ja za piłką nie przepadam, ten jeden raz obejrzałam calutki mecz i Polska zremisowała Evil or Very Mad Grecja kładła się na trawie, a Polska w końcówce zmarnowała szanse. Bardzo emocjonujący mecz Razz
Też wrzucę demotywatora...


Co do wtorku, to sobie pomyślałam, że skoro we Wrocławiu taka bójka była, to we wtorek może być porządna bójka w tej strefie kibica... Rolling Eyes
Mój mąż, wtorkowy mecz obejrzy w kinie, bo firma wynajęła salę z piwem i popcornem bez ograniczeń Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł.. A dwa dni przed meczem u męża mieli imprezę firmową. Mogli pomyśleć o czymś takim, pewnie sporo osób byłoby zadowolonych.. ;p

My w sobotę idziemy do strefy kibica, więc skoro tak się poświęcam, to mam nadzieję, że dadzą z siebie wszystko;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Marga napisał:
Karmi też daje radę uśmiech.

A lecha bezalkoholowego próbowałaś? Normalny smak piwa uśmiech

Trzeba będzie spróbować, bo bez piwa nie da się oglądać meczu uśmiech. Tak silnie mi się jedno z drugim kojarzy uśmiech.
Ja bym bardzo chciała pójść do strefy kibica, ale mąż mi nie pozwala i sam też się nie wybiera... Jakoś nie kręci go kibicowanie z innymi, woli naszą kanapę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smak ma taki sam uśmiech oczko no może ciutek inny, ale tylko ciutek uśmiech

Ale wiecie co, wracając do meczu Polska-Grecja, jakie miałam ciary na plecach jak w tv oglądałam jak tyle ludzi śpiewa Mazurka.
i drugie jak strzeliliśmy gola a na całym osiedlu (oglądałam mecz u siostry P.) słychać było baaaaardzo głośne: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
raz w życiu spotka nas takie coś jak euro w Polsce uśmiech
a chociaż nożnej nie lubię, wolę siatkarzy tysiąc razy czy ręczną chociażby to kibicuję i oglądam uśmiech
Portugalii mi szkoda, bo na serio bym dobry mecz, powinni wygrać.

co do meczu Polska -Rosja. no niestety uważam, że dostaniemy łomot. są dobrzy i nie m co ukrywać. Rozgromili Czechy w dobrym stylu.
Boję sie tylko,że znowu pokażemy że nie umiemy się zachować. zaczynając od tej nieszczęsnej manifestacji na 10.06 na kibolach kończąc...

A Ci niektórzy piłkarze.... mmmmm tacy przystojni buja w obłokach
Lewandowski, ten co to go serduszko wrzuciła wesoły)) mmmm uśmiech aż lepiej się ogląda Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podobają mi się w ogóle polscy piłkarze, ani jeden. Ale Lewandowski jest zdolny i chwała mu za to uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mocno zaciskam piąstki za Francuzów. uśmiech Mam ogromną słabość do tego kraju, ludzi, kultury, muzyki...i piłki, rzecz jasna.

Na marginesie: zaprzyjaźniony Rosjanin powiedział mi dzisiaj, że ichni prezydent zafundował wszystkim posiadaczom biletów na mecze bezpłatny przelot na EURO. Zdaje się, że około 15 dodatkowych maszyn Areofłot-u będzie tych darmowych kibiców wozić. To się nazywa pański gest, prawda? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:

Ale wiecie co, wracając do meczu Polska-Grecja, jakie miałam ciary na plecach jak w tv oglądałam jak tyle ludzi śpiewa Mazurka.
i drugie jak strzeliliśmy gola a na całym osiedlu (oglądałam mecz u siostry P.) słychać było baaaaardzo głośne: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik


Mam nagrany hymn ze strefy kibica w Wawie. Rzeczywiście, ciary przechodziły po plecach podczas hymnu. Mogę wrzucić na you tube, ale gdzieś na gazecie.pl widziałam fajne zestawienie hymnów i reakcji na gole ze stref kibica.
Nagranie z trybuny dziennikarzy (staliśmy pod nią).
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EbvzgEU_qA0
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group