Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Euro 2012
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 9 Cze 2012, 12:03    Temat postu: Euro 2012 Odpowiedz z cytatem

Widząc emocje forumek w temacie "Co aktualnie robisz?", przyda się taki temat język

Na początek dodam swoje trzy grosze...
Właściwie graliśmy jak zawsze - zmasowanego ataku na początku meczu wszyscy powinni się spodziewać. I jak zwykle byliśmy nieskuteczni. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy grę, Grecy byli pogubieni - powinniśmy strzelić więcej, niż jednego gola. W prezencie dostaliśmy czerwoną kartkę dla Greka, sędzia nie odgwizdał ręki Perquisa, a my nie potrafiliśmy tego wykorzystać.
W drugiej połowie chyba sami nie wiedzieli, czy bronić wyniku, czy atakować. Jak zwykle w takiej sytuacji przeciwnicy wykorzystali nasze błędy. Przy golu dla Greków błąd Szczęsnego - niepotrzebne wyjście i brak komunikacji z obrońcą. Sytuacja z karnym to przede wszystkim wina Boenischa, który złamał linię obrony. Świetnie pokazał się Tytoń, udowodnił, że mamy wielu uzdolnionych bramkarzy (osobiście nie rozumiem szumu wokół Szczęsnego). W całej drugiej połowie zabrakło rozgrywającego - i Błaszczykowski, i Obraniak byli niewidoczni. A pozostali zawodnicy byli zbyt męczeni. Dziwię się, że Smuda nie zrobił żadnej zmiany. Powinien wpuścić Grosickiego, który jest w dobrej formie, poza tym miał wczoraj urodziny.
Ogólnie rzecz biorąc nie jest najgorzej. Warto pamiętać, że jesteśmy zdecydowanie najsłabszą reprezentacją ze wszystkich występujących na mistrzostwach. Przed nami mecz z Rosją, który najprawdopodobniej przegramy, bo trener dał do zrozumienia, że będziemy grać na remis, a wiadomo jak to się kończy. Patrząc na szybkość Czechów we wczorajszym meczu, z nimi też nie mamy wielkich szans, ale ostatnie spotkanie grupowe zwykle wygrywamy, więc kto wie... Wink

Ale się rozpisałam Mr. Green Pewnie nikt nie da rady przez to przebrnąć język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 9 Cze 2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Idealny temat.. który mogą ominąć osoby nielubiące euro;p Ale przyznam, że jestem w szoku ile kobiet z zainteresowaniem kibicowało wczoraj..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 9 Cze 2012, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w temacie ojro dorzucę demotywatora uśmiech


swoją drogą ja w strefie kibica nie byłam, ale jak tylko strzelili gola to chyba we wszystkich blokach było słychać dzikie krzyki

aaaaaa relacje miałam zapuszczoną w radiu( nie mam tv) i komentator rzucił mnie na kolana tekstem o ile dobrze zapamiętałam X (kto to nie pamiętam) wyciągnął bluzę ze spodenek wykrzyknikwykrzyknik! lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 9 Cze 2012, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zapalonym kibicem siatkówki i emocjonuję się każdym turniejem i meczem reprezentacji uśmiech

Do piłkarzy od dawna mam uraz, bo w porównaniu do siatkarzy część z nich to po prostu gwiazdeczki i leserzy. Kasę ogromną zarabiają a czasami sprawiaja wrażenie, że im się biegać nie chce, no i te ich bzdurne komentarze po meczach usprawiedliwiające się ... :/

No ale ojro to ojro uśmiech Raczej sie już taka impreza nie powtórzy uśmiech Pojechaliśmy wczoraj do strefy kibica w Warszawie, zeby poczuć tę atmosferę, zobaczyć to wszystko na żywo. Powiem szczerze, że bardzo mi sie podoba to wszystko od strony organizacyjnej - nie ma bałaganu, wszystko na swoim miejscu. No a usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego z ponad 100 tys gardeł - bezcenne uśmiech uśmiech uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 9 Cze 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się emocjonowałam w "co aktualnie robisz?" ale raczej dlatego, że nie miałam co robić a mąż oglądał mecz więc przy okazji i ja język

Juliette czy ty się znasz na wszystkim?pytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 9 Cze 2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Juliette - dzięki za temat - będzie jednym z moich ulubionych:).
Poczytam później - wracam do meczu!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Juliette czy ty się znasz na wszystkim?pytajnik?

Nie język Akurat piłkę nożną bardzo lubię i często oglądam Wink Chociaż akurat nie w wykonaniu polskiej reprezentacji Razz
Jakby co, to mogę również wypowiedzieć się o męskiej siatkówce język Kiedyś zawsze śledziłam PlusLigę, teraz chętnie oglądam mecze reprezentacji i bardziej się na nich emocjonuje, niż na meczach reprezentacji piłkarskiej.
I tenis też bardzo lubię Wink I właśnie dzisiaj finał Rolanda Garrosa może kolidować z meczem Hiszpania-Włochy Mad Chyba będę musiała biegać między dwoma telewizorami język


A wracając do tematu - bardzo szkoda mi Portugalii, bo nie zasłużyła na przegraną z Niemcami Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę, wywaliło mnie i cała moją misterną wypowiedź szlag trafił smutny. NO nic w skrócie:
Juliette, zgadzam się z Tobą w 100%. Nie zapominajmy, że gdyby nie to, że jesteśmy gospodarzami, to byśmy w Euro nie zagrali, za słabi jesteśmy. Polska piłka nożna jest na marnym poziomie od kilku już dekad i nie wiem kiedy się to zmieni. I też bardzo mi szkoda Portugalii - ja im zawsze kibicuję, a Niemców wręcz nie mogę strawić ehhh.

Natomiast jeżeli chodzi o naszą wspaniałą polską siatkówkę - to dołączam się do miłośniczek. Czyli co dziewczyny, spotykamy się przed TV dziś o 15 oczko pytajnik? Ale będą emoocjeee! Szok!!

A może by tak zmienić temat na coś ogólniejszego? Bo chyba wątku o sporcie nie ma w ogóle? Bo coś podejrzewam, że pojawią się dziś i wypowiedzi o dzisiejszym meczu z Brazylią hihih.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uważam że Portugalia nie zasłużyła na przegraną, mecz był piękny. mieli ttyle okazji by strzelić bramkę, zwykle brakowało milimetrów. I ta akcja kiedy piłka odbiła się od bramki i zpadła na linię-niemożliwe, i jak przycisnęli Niemców w pewnym momencie że grali tylko na ich połowie. No cóż spotkały się 2 bardzo dobre drużyny. Confused Polska nie miałaby z nimi najmniejszych szans Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, co chciałam jeszcze powiedzieć hehe: jak na grę z mistrzami Europy 2004 (Grecja), to i tak dobrze graliśmy jak na nas oczko.

Jeżeli chodzi o tzw. "słabiaków" w naszej grupie heheh, to:
Czechy w 2004 - trzecie miejsce.
Rosja w 2008 - trzecie miejsce.

To tyle na ten temat zęby
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group