Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki narzeczeńskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to od zawsze marzyłam o obrączce zaręczynowej i taką nosiłam 4 lata na 4 rocznicę naszych zaręczyn mój ukochany kupił mi pierścionek lol mój ukochany do dziś nosi swoją obrączkę z resztą to teraz taka moda jak jest chłopak i dziewczyna i chodzą ze sobą to obrączki noszą lol
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nosimy obrączki srebrne, ale na lewej ręce. Tylko z tym była dziwna historia związana, bo kupiłam Mojemu obrączkę z grawerem na urodziny jako taki symbol przywiązania i miłości, ale do postawienia w pudełeczku na półce, a On powiedział, że nie będzie tego w domu trzymać tylko od razu założył (pasowała idealnie oczko ). Mi została druga dokupiona i tak już jest. Tylko ja bym w naszym przypadku narzeczeńskimi ich nie nazwała, bo zaczeliśmy je nosić w sierpniu 2010, a zaręczyliśmy się dopiero 1.5 roku później.

Wydaje mi się, że ile ludzi, tyle opinii i tyle zachcianek. Jak komuś to odpowiada to niech nosi, a jak nie to nie. Wiem, że my zdejmiemy w grudniu nasze srebrne i zamienimy na złote. Taki nasz symbol zmiany stanu rzeczy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monikas napisał:
My nosimy obrączki srebrne, ale na lewej ręce.


Tak jak my uśmiech
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeszyt3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 28

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię białe złoto.
_________________
Czy puściłabyś swojego narzeczonego na striptease w wieczór kawalerski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nosimy srebrne obrączki(ale nie narzeczeńskie bo zaręczyliśmy sie ponad rok później) Te srebrne to pamiątka z pierwszego wspólnego wyjazdu do Zakopanego uśmiechMój W okazał się romantykiem ,za Krupówkach zabrał mnie do jubilera i wybraliśmy te małe cudeńka.Do dziś się śmiejemy z tamtych zakupów,ponieważ jak On przymierzał pierwszą z obrączek,uparł się na ciaśniejszą,bo niby zgubi..I jak przyszło do ściągania za nic nie mógł jej zdjąć ,już myśleliśmy że będzie ją trzeba kupić :)Na szczęście pani ekspedientka znalazła na zapleczu mydło w płynie i ufff,zjechała uśmiech Teraz jak przymierzamy złote już W uważa żeby nie była za ciasna oczkoA te srebrne,mnie będzie ciężko schować ją do szkatułki,ale taka kolej rzeczy,zamienię ją na złotą uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika34
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 20

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł z tymi obrączkami narzeczeńskimi:) Przynajmniej wiadomo, że facet jest zajęty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pon 6 Sty 2014, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z narzeczonym nosiliśmy srebrne obrączki na prawej dłoni palcu serdecznym.... Później na mój serdeczny palec powędrował pierścionek zaręczynowy a narzeczony dalej nosi sobie srebrną obrączkę na serdecznym palcu....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 6 Sty 2014, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angela27.06.2015 napisał:
Wraz z narzeczonym nosiliśmy srebrne obrączki na prawej dłoni palcu serdecznym.... Później na mój serdeczny palec powędrował pierścionek zaręczynowy a narzeczony dalej nosi sobie srebrną obrączkę na serdecznym palcu....


Analogicznie jest u nas :)Srebrne obrączki zaczęliśmy nosić od któreś rocznicy bycia razem uśmiech 2-3? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group