Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki narzeczeńskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof, używaj opcji edytuj, jeśli chcesz dodać coś do swojej poprzedniej wiadomości uśmiech nie piszemy postów jeden pod drugim uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie bardzo dużo par na ślubne obrączki wybiera obrączki z białego złota, wizualnie nie widzę różnicy między białym złotem a srebrem i często się zastanawiam , widząc u kogoś taką obrączkę czy to "wymysł" narzeczeństwa czy prawdziwa ślubna obrączka.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle, to chyba nikt nie podjął tego, że takich obrączek nie noszą jedynie narzeczeństwa, ale również pary, często licealne i te na studiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mich
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 30

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szkole średniej nie spotkałem się by pary nosiły srebrne obrączki. Łańcuszki z połówkami serca tak. Na studiach nie wiem. Naukę załączyłem na technikum. Bym musiał się kogoś spytać np. kuzynek. Choć średnio mnie to interesuję czy ktoś inny nosi taką obrączkę. Chcą nosić niech noszą jak komuś się podoba. Mi się podoba ten zwyczaj/pomysł/moda. Jak zwal tak zwał.
_________________
Liczy się to że potrafi się przyznać do błędu. Przyznać się do błędu i urodzić się na nowo.


Ostatnio zmieniony przez Mich dnia Czw 14 Cze 2012, 8:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w pracy znajomego, który po zaręczynach dostał srebrna obrączkę od narzeczonej bo stwierdziła, że też musi być naznaczony uśmiech
Nie są dziecinni. Myślę, że to kwestia wyboru. Wiele osób nosi takie obrączki niekoniecznie będąc w związkach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katzarzyna
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 117

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w liceum była para która nosiła takie obrączki. Byli razem całkiem długo, ale rozeszli się i prawie jak po rozwodzie ściągneli obrączki i schowali na dno szuflady oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, ze jest to kwestia indywidualna i nie wydaje mi sie by noszenie takich obraczek bylo niedojrzale. Ja dostajac pierscionek zareczynowy (pierwszy srebrny po pol roku znajomosci) nie wymagalam obraczki od mojego M. jednak po kilku dniach sam sobie kupil bo uznal, że tak bedziemy bardziej zwiazani. Bylismy wtedy w liceum. Lata leca wiec facet sie zmienia i tamta obraczka byla za mala jakis czas nie nosil i znowu uznal ze sobie kupi nowa. Niestety ta po dwoch latach tez juz sie nie nadawala i powiedzial, ze teraz jak juz bedzie mial nosic to tylko ślubną i złotą. I takim sposobem od ponad 3 lat nie nosi wogole i slub przekladalismy w sumie tez trzeci i ostatni raz. Moj M. unzaje ze do trzech razy sztuka udaje sie wiec dlatego nie mial 3 srebrnej obraczki i 3 ustalona data slubu jest nie do ruszenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój z kolei uważa, że raz, a dobrze, dlatego nie było obrączki narzeczeńskiej ani przekładania ślubu. Pierścionek też od razu dostałam w wersji ostatecznej Wink . Chyba to kwestia charakteru, a nie dojrzałości, czy jej braku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katzarzyna
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 117

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie nie przepadam za biżuterią u mężczyzn, więc jedyny argument dla któego chciałabym widzieć "coś" na ręce mojego Ł. to obrączka ślubna, to jestem w stanie zaakceptować uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
StudioFotoArt1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 10

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł:)co więcej ja i mój narzeczony również mieliśmy takie obrączki i to on wyszedł z takim pomysłem i był to równocześnie prezent na moje urodziny...nie powiem zaskoczył mnie tym bardzo pozytywnie:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group