Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża a antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violinist ma rację, zdrowe organizmy szybko się regenerują, a każdy normalny lekarz mówi o problemie dopiero po dłuższym okresie bezowocnych starań.
Co zaś się tyczy ciąży po tabletkach - moja koleżanka zaszła, ma dwie córki, obie z tych 2% możliwości zajścia. Widać organizm wiedział swoje oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysha
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 142
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okazało się, że jednak i tak muszę odstawić tabletki już teraz. badałam krew i dość mocno podskoczyły mi płytki krwi.... nie za bardzo mi się to podoba bo jak pomyślę o prezerwatywach i o strachu, które im towarzyszy (pęknie czy nie) to gorączki dostaje.... (moja przyjaciółka niedawno urodziła synusia właśnie "po pęknięciu"), a my będziemy się starali i maleństwo najwcześniej za 2,5 roku
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej hej to znowu ja uśmiech Powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest z krwawieniem przy tabletkach? Zawsze, co miesiąc miałam regularne krwawienia, od czwartku do poniedziałku, czasami zahaczało o wtorek, gdzie już rozpoczynałam kolejne opakowanie. Tym razem trwało dwa dni, czwartek-piątek. Możliwe, ze to są tylko takie wahania dziwne. Piszę tutaj ponieważ martwię się, bo jutro mam zacząć brać kolejne opakowanie, a brzuch mnie dalej delikatnie pobolewa jak przy okresie, pomimo że już go nie ma. Piszę tutaj bo na fb mąż obserwuje Very Happy Na dziecko przyjdzie czas pod koniec roku, nie teraz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina,takie wahania mogą być normą,ja rok temu nie miałam krwawienia z odstawienia mimo tego że w ciąży nie byłam.Jednak dla swojego spokoju zrobiłam wtedy test.Może dla swojego komfortu też powinnaś kupić test zanim zaczniesz kolejne opakowanie tabsów.
Jeśli jednak prawidłowo brałaś pigułki są wręcz zerowe szansę na ciążę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może faktycznie sobie teścik kupię przed pracą, bo cały czas o tym myślę i nie daje mi to spokoju. A nie chciałabym zaszkodzić, jakby to miała być niespodzianka uśmiech

Wiesz, brać brałam, ale miałam też grubszą imprezę i rewolucje żołądkowe w tym miesiącu uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez atina dnia Pon 22 Cze 2015, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup.Szanse na ciąże raczej małe ale gdyby jednak to lepiej nie zaczynać nowego opakowania.,a te rewolucje w jakim czasie od łyknięcia tabletki?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to uspokoiłaś mnie troszkę, jutro się sprawdzę uśmiech W ciągu dnia, a tabletkę biorę rano o 7.30, ewentualnie z małymi poślizgami. Nie pamiętam teraz nawet jakie to godziny były.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina - jak ja zaszłam w ciążę na tabsach to nie dostałam okresu pomiędzy opakowaniami. - to tak w ramach pocieszenia, bo u Ciebie jednak coś tam było uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dla mnie to czasami zaprząta głowę, co jeśli zajdę w ciążę i dalej będę łykała pigułki, czy to zaszkodzi, czy nie zaszkodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 23 Cze 2015, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:
I dla mnie to czasami zaprząta głowę, co jeśli zajdę w ciążę i dalej będę łykała pigułki, czy to zaszkodzi, czy nie zaszkodzi...


Wg. mojego ginekologa, który prowadził pierwszą ciążę - nie powinno zaszkodzić, ale głowy za to nie da (wiadomo, też bym nie dała).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group