Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

***WYKAZ ŚLUBÓW 2014***
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 190, 191, 192, 193  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam sukienkę uśmiech. Teraz są wyprzedaże więc można sobie wybrać piękne sukienki w niskich cenach. Moją kosztowała 70% taniej uśmiech i jest dokładnie taka jak chciałam uśmiech.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nora podziel się zdjęciem tej jedynej uśmiech I gratuluję! wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra10
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nora żartujesz chyba uśmiech Juz masz sukienke? My planujemy slub jakos kolo sierpnia tzn, że już za chwile tez będę musiała ją kupować? uśmiech Kurcze ja to myślałam, że kolo kwietnia mi starczy uśmiech Ogólnie to mam zamieszanie co i gdzie powinniśmy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra10
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to jutro jedziemy oglądać ostatnią salę...także jutro powinna zapaść ostateczna decyzja u nas...dotycząca sali no i co najważniejsze terminu wesoły
Także jutro może już będę się Wam mogła pochwalić...albo w czwartek uśmiech
Powiem Wam, że jakoś dopadły mnie wątpliwości, czy to cale wesele ma sens...taaaaaaka kasa za w zasadzie jeden dzień... czasem się zastanawiam czy nie lepiej dać tej kasy na cos innego... jedna strona chce ten wspaniały dzień a druga gdzies podpowiada, że rozsądniej byłoby te pieniądze wydać na coś innego w wspólnym życiu uśmiech Ale w sumie...takie przemyślenia pewnie ma każdy kto ma wydać kasę język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiuleczka_92
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 73
Skąd: pomorze

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandra10 napisał:
Ja cały czas działam w sprawie zaklepania sali...myślałam, że będzie łatwiej, a narazie pojawiają się tylko problemy....Znaleźliśmy np rewelacyjny zespół ale po kontakcie z nimi okazuje się, że mają 6 osoby skład...w sumie z jednej strony dobrze bo będzie bardziej profesjonalnie ale z drugiej...dodatkowe 6 osób na weselu to dużo. Powiedzcie mi jak jest u Was? Orkiestra i fotograf są traktowani jak normalni goście, czy np macie dla nich specjalne menu i specjalną cenę? Może pytanie głupie ale nie wiem jak to jest uśmiech Drugie ale jeśli chodzi o ten zespół to fakt, że grają maksymalnie 12h ponieważ chcą grać na jak najwyższym poziomie...z jednej strony zrozumiałe, ale z drugiej...jak my chcemy ślub o 14 to orkiestra na sali musi byc pewnie od 15...12h to ledwo do 03:00 goście na pewno będą chcieli się bawić dłużej...


Ojejku jak dobrze poczytać wasze posty. Ja nawet nie pomyślałam jak to jest z płaceniem za menu dla grajków. A to przecież takie ważne. Od razu muszę sobie to zanotować do moich notatek weselnych uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nora napisał:
My płacimy za orkiestrę, fotografa itp połowę ceny. Ślub o 14:00 to trochę wcześnie.



kurde a my ślub na 12:00 mamy to już wogóle ranek:D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Nora napisał:
My płacimy za orkiestrę, fotografa itp połowę ceny. Ślub o 14:00 to trochę wcześnie.



kurde a my ślub na 12:00 mamy to już wogóle ranek:D


Czemu tak wcześnie? I co potem, na która godzine wesele?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zamawialiśmy orkiestrę, facet powiedział, że fajne są takie wesela bo wtedy dłużej trwają,że wkońcu taki dzień jest raz i niech trwa jak najdłużej.mówił ze był na takich weselach i było bardzo fajnie. Ale widząc wasze posty to chyba zacznę zastanawiać się nad "opóźnieniem";/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wesele normalnie od razu po kościele:) sala jest niedaleko że można by było na nogach przejść;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest problem bo orkiestra ma 5 członków i trzeba za nich zaplacic bo polowie cieplych dan nie wykupie zeby pizze zamawiali na wesele. A ślub jest o 15 i od kosciola do lokalu jest 500 metrów także jak bedzie ladna pogoda to pieszo sie pójdzie uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*


Ostatnio zmieniony przez domcia192 dnia Wto 27 Sie 2013, 12:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 190, 191, 192, 193  Następny
Strona 191 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group