Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele na +/- 60 osób w Poznaniu. GDZIE?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysha
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 142
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 15:35    Temat postu: Wesele na +/- 60 osób w Poznaniu. GDZIE? Odpowiedz z cytatem

Kochani widziałam, że były wątki Poznanianek dotyczące sal na 100 osób lub tylko na obiady.
Na naszym weselu będzie około 60 osób oraz tańce.
Oglądaliśmy już kilka miejsc m.in.: Powozownię, Ostoję, Solei (strasznie drogo) i póki co to wszystko i nic mi się nie podobało.
Nasze kolejne punkty to Jaśmin w Owińskach, Ogród Przysmaków w
Chludowie oraz Zacisze na Grunwaldzkiej.

Może macie jakieś propozycje, opinie, komentarze drogie Poznanianki? Myślę, że możemy stworzyć tutaj fajną bazę informacji na temat miejsc na wesele w naszym mieście.

Ze mną jest taki problem, że jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o wygląd, ale z drugiej strony fundusze mam małe. Bardzo podoba mi się Jaśmin ale jest ciut przydrogi, chyba, że zaoszczędzi się na czymś innym.
Moim idealnym miejscem jest Country Park pod Gajem, ale cenowo to zupełnie nie dla nas.

Zapraszam do pisania, mam nadzieję, że wątek nie umrze. Jeśli macie pytania w związku z moimi odczuciami co do miejsc w których byłam to pytajcie. Jak odwiedzę jakieś inne miejsca to dam znać.

Pozdrawiam, Mysha oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszak
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon 9 Lip 2012, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wcale nie dziwię, że jesteś wymagająca, w końcu ślub i wesele to jeden, jedyny wyjątkowy dzień. No przynajmniej takie jest założenie oczko
ale tak bardziej poważnie, to bardzo dobry pomysł z tym wątkiem oczko taka baza się przyda. Jeśli chodzi o moje zdanie na temat miejsc to myślę, że warto wspomnieć o Dworku Róża Poraja w Budziejowie, przepiękne, urokliwe miejsce, gdzie można mieć wesele jak z bajki oczko znacie może pytajnik
_________________
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 10 Lip 2012, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysha a widziałaś salę którą wkleiła poznanianka1990 w wątku Nasze Sale pytajnik Z tego co pamiętam był to chyba hotel z salą bankietową, więc jak na 60 osób chyba idealnie uśmiech ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krochmalinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Lip 2012, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udało być w Róży jakiś czas temu! Urokliwy ten dworek, sama mogłabym mieć tam wesele uśmiech Na ich stronie jest masa fotek, warto zaglądnąć. Od siebie mogę tylko powiedzieć, że byłam pod wrażeniem jedzenia - bardzo smaczne, no i ilościowo super, na pewno nikt nie marudził na burczenie w brzuchu podczas całej imprezy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 4 Lut 2016, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ... ja szukam już od jakiegoś czasu sali weselnej w okolicach Poznania , gdzie mieszkam i na razie nie jestem super przekonana do czegoś. Te miejsca , które mi się podobają są drogie i zbyt daleko od Poznania . Te w samym Poznaniu raczej nędzne, a zależy mi na czymś oryginalnym , w starym stylu. Zależy mi na zieleni dookoła,kawałku natury.
No i dużej otwartej sali. W tym roku byliśmy na targach ślubnych, no bo w przyszłym roku chcielibyśmy wyprawić wesele. A na targach "szał ciał", tyle atrakcji wykrzyknik! Przepiękne dekoracje, sukienki jak marzenie. Większość wymaga pełnej kabzy, ale pomarzyć można smutny Parę miejsc zwróciło jednak naszą uwagę-mojemu Pawłowi podobała się Róża Poraja, rzeczywiście bardzo ładne miejsce, dworek, w środku ładnie urządzone pokoje . Jednak ceny dosyć wysokie smutny . Jak na początku zahłysnęłam się ofertą, tak później zaczęłam myśleć i wolałabym jednak większą, otwartą salę, a ta tam niestety jest dość mała, z filarkami tu i ówdzie. Nie o to mi mi chodziło tak na prawdę, bo planujemy do 120 gości , a sala jakby ciasnawa taka.
Obok tego stoiska wystawiał się dworek staropolski, tak się nazywał.
Na początku nie skojarzyłam tego dworku w Poznaniu, na obrzeżach, ale później mój Paweł uświadomił mnie, że jest po drodze na Kórnik, a przy nim stoi taki charakterystyczny wiatrak, to mnie olśniło-EUREKA!
Pokoje bez szału, ale sala obłędna, sam dworek bardzo przyjemny, sielski-anielski . Sala ogromna, otwarta, taka , o jaką mi chodziło. Ciemne drewno parkietu, ecru i bordo. Ładnie i z klasą. Ceny przyjemne , nie powiem...Wzięliśmy ofertę, czy ktoś tam już był?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martusia_cool
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Meg. Tak właśnie weszłam w to miejsce , bo też szukam sali na ok. 70 osób, ale ja nie mam zbyt wiele czasu, bo spodziewam się dzieciątka . Chcielibyśmy się zamknąć w jakimś terminie do sierpnia. Obawiamy się trochę, że z terminami będzie kiepsko w tym okresie. Dzwoniłam już do paru miejsc i niestety nie mają wolnych terminów. Wybieramy się w sobotę do dworku staropolskiego, bo mają jeszcze coś dla nas,mamy przyjechać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje składam! Daj znać , jak będziesz po wizycie. Sami jesteśmy ciekawi, jak to się prezentuje w realu !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martusia_cool
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy po wizycie w Dworku Staropolskim.Przyznam , że każda wyprawa to nic przyjemnego- no w końcu stan błogosławiony! Początek ciąży a mdłości wciąż mnie dopadają, szczególnie jadąc samochodem - bez woreczka ani rusz:( No i obowiązkowo jako zakąskę muszę mieć sledzika albo ogóraska plus princeska do kompletu... Ale do rzeczy . Mieliśmy zamiar oboje zaplanować sobie obiadek, ale skończyło się na moim "fochu", jadł tylko mój narzeczony, a ja próbowałam . Jedzonko dobre, zamówiliśmy takiego zrazika z nadzieniem, co jest w menu weselnym i żurek. Żurek za....bisty! Po obiadku recepcjonistka pokazała nam salę - duża, ładna. Z podświetlanymi lustrami.
Dekoracje w kolorze ecru, bieli i bordo. Nie dokońca jestem przekonana do tego koloru szczerze mówiąc, ale podobno szykują się nowe dekoracje, będzie większy wybór. A przede wszystkim termin - są wolne jeszcze terminy w lipcu, bo mniej jest chętnych na ten miesiąc (panuje przesąd , że miesiąc musi mieć w nazwie "R")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupota z tymi przesądami:))) Skoro terminy mają wolne to może coś tam jest nie tak? Bo w innych miejscach o terminach wolnych latem raczej nie ma mowy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dakowski_Dwor
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Dakowy Mokre koło Poznania

PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą usług uśmiech

Organizujemy wesela do 110 osób. Oferujemy bogate menu, które można dowolnie modyfikować. Nasz obiekt zlokalizowany jest 30 km od Poznania.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group