Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suwaczek -> Windows 7

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kunegunda2012
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 18:21    Temat postu: Suwaczek -> Windows 7 Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałabym założyć suwaczek na pulpicie, ale niestety z instrukcji zamieszczonej na stronie nie ma jak zkorzystac bo zdjecia sa niedostepne. poza tym szczerze to jest to dla mnie totalnie niezrozumiałe :/ Bardzo prosze o uaktualnienie jak zrobic suwaczek na pulpicie Windowsa 7. Z góry wielkie dzieki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr
moderator
moderator


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 4 Paź 2012, 13:05    Temat postu: Suwaczek na pulpicie Windows 7 Odpowiedz z cytatem

Wstawienie suwaczka na pulpit Windows 7 jest bardzo proste:
1. Wchodzimy na stronę slub-wesele.pl/suwaczki - link znajduje się też w menu na samej górze forum
2. W kilku krokach tworzymy suwaczek
3. W ostatnim kroku (tam gdzie pojawią się kody suwaczków) klikamy na link "Pobierz suwaczek na pulpit Windows 7 i Windows Vista". Powinno się wtedy rozpocząć pobieranie pliku, który zapisze się tam gdzie zwykle zapisują się pliki pobrane przez Ciebie z internetu
4. Po pobraniu suwaczka wystarczy po prostu dwukrotnie kliknąć zapisany na dysku plik suwaczki.gadget, a suwaczek pojawi się na pulpicie Twojego komputera
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
missbennet
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 1

PostWysłany: Nie 6 Sty 2013, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
ustawiłam sobie suwaczek na pulpicie win7, jednak pojawia mi się wciąż info "ten program nie może wyświetlić strony... " do tego z rozpędu ustawiłam sobie 2 te same suwaczki i nie wiem jak usunąć jeden z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nascar
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Kietlice

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie masz w gadżetach pulpity?
PPM->Persolanicacja poszukaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ksawery
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią 15 Lis 2013, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ustawieniach musisz poszperać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group