Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KaLinkowa bajka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 7:58    Temat postu: KaLinkowa bajka Odpowiedz z cytatem

Otóż czas na moją bajeczną historię.
Wszystko rozpoczęło się w środę po 22 kiedy to przyjechała mojej mamy siostra z córką. Były łzy wzruszenia, że to ja jako pierwsza dziewczyna z "tego" pokolenia wychodzę za mąż, nie obyło się bez wspominania naszego życia, tego co robiliśmy, jak się kłóciliśmy, ogólnie wszystko i nic co dotyczyło mnie. Spać poszliśmy może koło 3? Sama nie wiem dokładnie, byłam jednak potwornie zmęczona!
Czwartek.
Luby na 8 poszedł do pracy, tata to samo, bracia do szkoły. Zostaliśmy z babami same. Zaczęłyśmy dmuchać balony, wiązać kokardki i dyskutować. Tak nam to wszystko miło poszło i nim się obejrzałyśmy wrócili z pracy tato i mój N. Czas było zbierać się do kościoła.
Poszliśmy na wieczorne nabożeństwo. Przystąpiliśmy wszyscy do spowiedzi, każdy ( sumiennie się wcześniej przygotowując) płakał ze wzruszenia otrzymując rozgrzeszenie. Wtedy poczułam, że to się po prostu zaczyna dziać...
Piątek.
Dzień jak co dzień jednak bez nocy z moim N. - spało się jakoś tak dziwnie, ale jak mus to mus.Przyleciała moja ciocia z kanady i MOJA CHRZESTNA!wykrzyknik! Są Ci którzy wiedzą jaką miałam przykrość z tym związaną.
Sobota. buja w obłokach buja w obłokach buja w obłokach
Wstałam wcześnie rano, była może 7? Poszłam do sypialni rodziców i najzwyczajniej położyłam się między nimi i przytuliłam. Potrzebowałam tego.
Wstaliśmy, zjadłam śniadanie, wzięłam kąpiel. W tym czasie siostra stroiła mi klatkę i szykowała poduchy na błogosławieństwo.
nadszedł czas na fryzjera. Pojechałam tam z moją świadkową, fryzura mile mnie zaskoczyła bo nie miałam próbnej. Makijaż zmienił mnie nie do poznania i wróciłam do domu.
Nie wiem czemu, ale ten czas minął tak szybko, że przyszedł czas na ubieranie.
Poszło szybko i sprawnie.
Zaraz po usłyszałam orkiestrę i poczułam, że jestem częścią bajkowej historii ... Muzyka ustała, przyszły mąż czekał już na mnie w salonie. Wyszłam i zamarłam. Pokochałam go na nowo, był dla mnie tak przystojny, że gdyby nie fakt, że idziemy do kościoła miałabym grzeszne myśli Twisted Evil
Błogosławieństwo było bardzo wzruszające. Dobrze, że szybko się skończyło oczko czas na nasze wyjście
obtoczyła nas gromada dzieciaków, dobrze, że mieliśmy dużo cukierków uśmiech
szybka podróż do kościoła. Tam czekaliśmy na rozpoczęcie.

Jeszcze narzeczony wszedł pierwszy ze świadkiem a ze mną został tata, świadkowa i moja kruszynka ( niezłą miałam obstawę hehe) i czekaliśmy na księdza!
Do kościoła wprowadził mnie tatuś
Starałam się nie płakać. Tato przekazał mnie Grzesiowi.
Rozpoczęła się msza. Wszystko było takie nierealne!
Kazanie było szokiem bo ksiądz wypytywał się nas jak się poznaliśmy, ile się znamy, jak do siebie mówimy. Znajomych, kto będzie rządził i wyszło na to, że ja Twisted Evil
Czas na przysięgę. Była tylko nasza, taka szczera, prawdziwa. Płakałam.
Mama mówiła, że moi bracia również płakali. Emocje opadły wszystko się uspokoiło w nas i zaczęliśmy realnie odczuwać to co się stało.
Wesele, każdy swoje chwali, ale moje naprawdę było udane:)
Nie spodziewałam się, że aż do takiego stopnia.
Zdedykowaliśmy naszym mamom piosenkę Jeżowskiej " a ja wolę moją mamę " i tatom, żeby nie było smutno Kukulskiej ' co powie tata"
ja tańczyłam z mamą i tatą. Mój już mąż tylko z mamą, z tatą wyglądałoby to jakoś głupio i z tatą zatańczyla jego najstarsza siostra uśmiech
Tort był rewelacyjny. Oczepiny śmieszne i z jajem. Ogólnie było cudnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja tez płakałam czyttając uśmiech Kalinko piękna relacja,kilka razy zdążyłam się wzruszyć lol
Wszystkiego dobrego kochana,samych szczęść w życiu,obyście zawsze tak mocno się kochali uśmiech


PS. zdjęcia nie da się powiększyć,zrób coś z tym bo nic nie widać Evil or Very Mad
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękna relacja, aż mi się łezka w oku zakręciła czytając Twoją relację, cieszę się że wszystko udało. cudownie wyglądałaś uśmiech WSzystkiego dobrego na nowej drodze życia. kwiatek kwiatek
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinko, szczęścia i ciągłego rozwijania się Kalinkowej bajki uśmiech

Ps. Foty, foty większe uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jaaaacie uśmiech
Super relacja
Fantastyczny ksiądz Wam się trafił, msze z takim dialogiem są świetne wykrzyknik

Gratuluję z całego serducha róża i czekam na powiększone fotki wykrzyknik
Szczęścia Kochani miłość

zaklinałyśmy tu pogode dla Ciebie w sobotę Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinko Wszystkiego dobrego! samych radosnych dni i szczęścia na co dzieńwykrzyknik bukiet bukiet bukiet

większe zdjęcia plis plis plis uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego!

Tylko zdjęcia się nie powiększają i nic nie widać;p
_________________


Ostatnio zmieniony przez ewelinka89 dnia Wto 29 Maj 2012, 10:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinko, gratulacje! Very Happy kwiatek szampan
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Very Happy szampan
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się wzruszyłam - świetny ksiądz - czekam na takie właśnie emocje uśmiech Szczęścia kochani - i wiecznej miłości uśmiech zdjęcia w większym rozmiarze również chętnie zobaczę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 29 Maj 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group