Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

IRIS- mężatka! :-)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 14:09    Temat postu: IRIS- mężatka! :-) Odpowiedz z cytatem

To ja tak pokrótce: było wspaniale. To był najcudowniejszy dzień mojego życia!wykrzyknik Wszystko się udało, do końca byłam spokojna, zadowolona i wyluzowana. Naprawdę! Zero stresu, paniki i strachu!wykrzyknik
Wzruszyłam się na błogosławieństwie i na przysiędze...
Msza odprawiana przez znajomego księdza (przyjechał specjalnie z Warszawy!), piękny śpiew ubranego na biało chóru gospel... Psalm i czytanie (z Pieśni nad Pieśniami) wyszło mi dobrze. Mój P. swoje też pięknie przeczytał (hymn o miłości)
Moment przysięgi niestresujący, ksiądz się do nas uśmiechał, szeptem mówił "nie bójcie się" i puszczał nam oko, wiedzieliśmy co mamy robić...
Potem życzenia, też przyjemnie.
Na przyjęciu też było super. Pogoda dopisała, goście przeważnie siedzieli i relaksowali się na tarasie z widokiem na jezioro, mój tatko spacerował zadowolony po molo... Jedzenie przepyszne, miła obsługa.
Nasz występ artystyczny wyszedł super. Raz mi się zafałszowało, ale wszyscy się śmiali... Smile
Trochę panowie z nagłośnienia się nie popisali, chwilami sprzęgały mikrofony co było denerwujące, zaś odsłuch przerywał... ale i tak skasowali 500 zł i nie dali nic utargować smutny więcej ich nie zatrudnimy...
Jedyna wada: miałam za ciasną suknięwykrzyknikwykrzyknik Fakt, że jak na mój gabaryt wyglądałam szczupło, ale miałam wrażenie że nie mogę oddychać! O jedzeniu nie było mowy! Skubnęłam zupkę pomidorową i kawałek mięsa i więcej nie mogłam, chociaż byłam głodna jak wilk. Czułam się jak zakuta w zbroję... (tak więc nauczone moją historią- nie sznurujcie się zbyt mocno! bo choć wygląda się super- to męczarnia straszna!). Potem jak posiedziałam suknia brzydko zmarszczyła mi się na brzuchu i taka została do końca... to był mój błąd...
Całość skończyła się o 21. Zebraliśmy w pojemniki (restauracja dała ich nieograniczoną ilość) jedzonko na po-ślubne śniadanie dla wszystkich i w końcu uwolniłam się z sukni Smile))
Naszą noc poślubną spędziliśmy na podłodze i to w pokoju z 2 osobami więc odbijemy sobie jak ich wszystkich pożegnamy Wink
Dzisiaj późnym popołudniem mamy plener (Starówka, żwirownia, dworzec), o dziwo fryzurka dotrwała (spałam na jednym boku bo na drugim mam kwiatka)...
_________________


Ostatnio zmieniony przez Iris dnia Sob 14 Lip 2012, 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 681
Skąd: Skontowni

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Najlepszego ! Śliczna fryzura uśmiech
_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Bardzo ładnie wyglądaliście a widoki mhhhhhh.....
bukiet bukiet bukiet bukiet bukiet
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę sie,że pokazałaś twarz.
Ty kobieto w ogóle zdajesz sobie sprawę, jaką masz piękną buziępytajnik
Jezu......Sukienkę rzeczywiście pojechali po całości z zasznurowaniem ( bidulka język ).
Wszystkiego najlepszego język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego najlepszego Iris. Fajniutka fryzurka uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris, jesteś prze prze prześliczna! Masz piękną, słowiańską urodę, no istne cudo! zakochany
Wyglądałaś rewelacyjnie, cieszę się, że wszystko się udało.

A o takich drobiazgach jak niewygodna sukienka, mały fałsz czy jakieś marszczenia na sukience nie będziesz za kilka miesięcy pamiętać a piękne wspomnienia na całe życie!

I najważniejsze...

...wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia! bukiet
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prześlicznie!wykrzyknik Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za miłe słowa i przede wszystkim za to, że wiele się na tym forum dowiedziałam. Zaczerpnęłam kilka pomysłów i inspiracji. Fajnie, że są takie miejsca jak to!

A dla przyszłych PM serdeczne życzenia by TEN WIELKI DZIEŃ był co najmniej tak piękny jak mój!
I nie stresujcie się! Naprawdę nie ma czego się bać, szkoda nerwów!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie uśmiech Wszystkiego najlepszego! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group